Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 69

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.685 Cevap: 3.874
delibasi - avatarı
delibasi
Ziyaretçi
28 Haziran 2006       Mesaj #681
delibasi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben live mesenger yüklamek istiyorum ama bana msnmsgr.exe.bileşenin konumu bulunamıyor.wınhttp.dll bulunamadığından bu uygulama baslatılamıyor diyor.bana yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
how soon is now? - avatarı
how soon is now?
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #682
how soon is now? - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben size cok farklı bişeyi öğrenmek için danısacam affınıza sıgınarak.
ya ben mp3 playeremda bazı sesler kaydettim ancak bilgisayarda direk olarak dinleyemiyorum. Bunları bilgisayarda da dinleyebilmem için hangi programı kurmam gerekecek.
Sponsorlu Bağlantılar
Mümkünse link yollarsanız cok mutlu olurum
Hepinize kolay gelsin.
crossfire - avatarı
crossfire
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #683
crossfire - avatarı
Ziyaretçi
msn de titreşim yolluyorum fakat sesi gelmiyor. bir kaç defa programı kaldırıp kurdum ama sonuç olumsuz. nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
29 Haziran 2006       Mesaj #684
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
how soon is now? adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben size cok farklı bişeyi öğrenmek için danısacam affınıza sıgınarak.
ya ben mp3 playeremda bazı sesler kaydettim ancak bilgisayarda direk olarak dinleyemiyorum. Bunları bilgisayarda da dinleyebilmem için hangi programı kurmam gerekecek.
Mümkünse link yollarsanız cok mutlu olurum
Hepinize kolay gelsin.

Bu isteğinizin Burada Cevaplanıcağını sanmıyorum..

Ama google.com.tr den Kaydettiğiniz Sesin Uzantısını aratarak Bi sonuca Ulaşabilirsiniz..

Saygılar.
seranity_light - avatarı
seranity_light
Ziyaretçi
30 Haziran 2006       Mesaj #685
seranity_light - avatarı
Ziyaretçi
bnm sorunum şu:live messengerın son sürümünü kardeşim yüklemiş..doğal olarak plus çalışmadığı için live messengerı sildim ve yeniden yüklemek istedm..ama yükledikten sonra live messenger şu gerekçe yüzünden çalışmıo...

MSNCore.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir

yüklemede hiç bir yerde hata yapmadığım halde bana bunu çıkardı şimdi msn'e giremiorm lütfn yardm edin..lütfen...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
30 Haziran 2006       Mesaj #686
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
seranity_light adlı kullanıcıdan alıntı

bnm sorunum şu:live messengerın son sürümünü kardeşim yüklemiş..doğal olarak plus çalışmadığı için live messengerı sildim ve yeniden yüklemek istedm..ama yükledikten sonra live messenger şu gerekçe yüzünden çalışmıo...

MSNCore.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir

yüklemede hiç bir yerde hata yapmadığım halde bana bunu çıkardı şimdi msn'e giremiorm lütfn yardm edin..lütfen...

Plus çalışıyor sanırım siz beta sürümünü WLM ye kurmya çalıştınız..

sorunu halletmek için
C/Program files/Messenger Klasörünü Kople silin daha sonra vericeğim liklerdeki WİNDOWS LİVE MESSENGER vede window slive messenger Plus! u inndirip kurun

Windows Live Messenger.

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/6420-windows-live-messenger-final-turkce-8-0-0792-00-a.html

Plus !
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/6531-messenger-plus-live-final.html

saygılar..
alemadam - avatarı
alemadam
Ziyaretçi
30 Haziran 2006       Mesaj #687
alemadam - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben live mesenger yüklamek istiyorum ama bana msnmsgr.exe.bileşenin konumu bulunamıyor.wınhttp.dll bulunamadığından bu uygulama baslatılamıyor diyor.bana yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar Lütfen bu soruyu cevaplayın rica ediyorum. Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Fantastic 4 - avatarı
Fantastic 4
Ziyaretçi
1 Temmuz 2006       Mesaj #688
Fantastic 4 - avatarı
Ziyaretçi
Bende WLM yüklü.
Ama birisi beni çoklu konuşmaya davet ettiğinde (6-7 kişilik) messenger bi anda deliriyor.
Daha önce konuştuğum pencereleri açamıyorum, davet edildiğim pencereyi açamıyorum, kişi listeme bakamıyorum. Bunların yerine boş ve beyaz bir sayfa gözüküyor.
Bunlardan birini kapatıncada Başta Hata veriyor ve gönder - gönderme çıkıyor ardında oturumu kapatıyor. Ama bu 2-3 kişilik konuşmalarda ve benim bulunduğum bir konuşmada başkası davet edildiğinde olmuyor.
Lütfen yardım edin. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ve bunu nasıl çözebilirim ??
eleman - avatarı
eleman
Ziyaretçi
1 Temmuz 2006       Mesaj #689
eleman - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar

MSN 8.0 BETA kullanıyordum geçen gün açtığımda daha yeni bir sürüm olduğu mesajı gedi yükledim ve yükledikten sonra hata vermeye başladı kaç defa silip başta yükledim ama olmuoyr yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler.
lalnur - avatarı
lalnur
Ziyaretçi
1 Temmuz 2006       Mesaj #690
lalnur - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kolay gelsin merhaba. benim bir sorunum var. msn de göz kırpma aldığım zaman hata veriyor ve oturum kapanıyor bunu nasıl düzeltebilirim yeniden kurmak faydalı olur mu?