Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 7

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.765 Cevap: 3.874
GypsyKing - avatarı
GypsyKing
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #61
GypsyKing - avatarı
Ziyaretçi
Msn'de kişi listemizden sildiğimiz adresleri windows biryere kaydediyormu yada başka bir deyişle daha önceden listemden sildiğim kişileri bulabilme imkanım var mı ?(araçlar/seçenekler/gizlilik bölümü dahil)

Sponsorlu Bağlantılar
Birbaşka sorum ise gizlilik bölümünde sol tarafda izinli kişileri silmenin biryolu var mı?msn ana penceresinden sildiğim kişiler gizlilik bölümünde mevcut onlar silmeden benim o adreslere silmemin bir yolu varmı ?

Teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2005       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayır Öyle Bi Sistem Yok Ancak Kişi Listeni Kaydedersen Mevcut Bulunur, Engelli Listenide Karşı Taraf Silmeden Silmenin Bir Yolu Yoktur.
Sponsorlu Bağlantılar
ilksenle - avatarı
ilksenle
Ziyaretçi
8 Kasım 2005       Mesaj #63
ilksenle - avatarı
Ziyaretçi
Goz Kırpmaları bolumunde gerekli linki ve yazıyı bulacağınıza eminim siteye biraz daha fazla zaman ayırarak bu programinizi çözeceksinizdir

benim bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim ayrıntılı olarak yazim pc ye kayıtlı bir resmi msn ye görüntü resmi atatıktan sonra pc den kaldırsak bile görüntü resmini msn de sildiğimiz dosyayı yapabiliyoruz.peki sildiğimiz dosyanın orjinal ve büyük halini yani pc ye ilk kayıt ettiğimiz halini msn den pc ye aktarabilirmiyiz tşkler

herkese lazım olabilir bunuda gerekli gördüğüm için soruyorum MSN Space nin türkçe hali var mı veya turkçeleştirme yolunda çalışmalar bu konu ile ilgili çalışmalar olursa güzel olacağını düşünüyorum tşkler
Son düzenleyen Blue Blood; 8 Kasım 2005 16:29
Alex_Taylor - avatarı
Alex_Taylor
Ziyaretçi
8 Kasım 2005       Mesaj #64
Alex_Taylor - avatarı
Ziyaretçi
Aynı Şekilde Resmi geri alma İhtimaliniz yok fakat Msn De gördügünüz gibi geri getirmek için Programlar Mevcuttur. Örnek Olarak resim Çalan Programları kullanabilrisiniz
DELIKANLl - avatarı
DELIKANLl
Ziyaretçi
8 Kasım 2005       Mesaj #65
DELIKANLl - avatarı
Ziyaretçi
SeLam aRKaDaSLar..

umarim yanit aLirim Soruma..

msn de kuLLandigim smileyleri yedeklemek istiyorum.. Her format dan sonra ifadelerimin silinmesi sinir bozuyor ve tekrar yuklemek slklcl oLuyor eminim ki o ifadeleri bir sekilde yedeklemenin yoLu oLmaLi..

KonuyLa alakaLi bilgisi olan arkadasLarin paylasimlarini rica ediyorum

SaygiLar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2005       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ULtRa_SoNiC adlı kullanıcıdan alıntı

sıtedekı programlar ıle ılgılı sorunlarla kım ılgılenııyo acıl gorusmem lazım

Genel Olarak Sorunlarla Yetkililer İlgileniyor Sorunu Açık ve Net Yazacaksınız Size Yardımcı Olacağız Sohbet Diyaloglarına Girmeyeceğiz.

Alıntı
cidohuro adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar küçük bir soru soracam.msnede başka birinin konuştugu kişiyle nasıl bende onunn yerine konuşabilirim yada konuşabilirmiyim.onun msnesii açıkken onunn konuştugu kişilerle bende konuşmak ama onun gibii olurmuu acaba...yardımm eden herkeze şimdiden teşekkür ederimm

Böyle bir yöntem yoktur hayal gücünüzü fazla zorlamayın,isteğiniz su an için mümkün değildir mümkünde olamaz özel denen bişey kalmaz o zaman.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2005       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fuat6767 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar. Yeni msn sürümü için çoklu ortam açmaya yarayan bir program varmı? Yoksa daha öncede kullandığımız 7 - 7.5 sürümlerinde çoklu ortam açmaya yarayan programlarda geçerlimi bu son sürüm için?

https://www.msxlabs.org/forum/a/

Yukarıdaki link'de çoklu oturum açmak için gerekli programlar var, son sürümünede uyumludur.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Kasım 2005       Mesaj #68
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mrtokat adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar hotmail deki adresimi iptal etmek istiyorum birisi şifremi ele geçirmiş, değiştirdim ama yine kırdı o yüzden iptal etmek istiyorum

Alıntı

...
Sonra aşağıdaki linki adres çubuğuna yapıştırın ve enter'ı tıklayın.Böylece hesabınız kapanmış olacak.

http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose
Son düzenleyen NeutralizeR; 15 Kasım 2005 21:33
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
borax - avatarı
borax
Ziyaretçi
9 Kasım 2005       Mesaj #69
borax - avatarı
Ziyaretçi
https://www.msxlabs.org/downloads/winks/MsXLabsWinksInstaller.exe
Arkadaşlar winks, göz kırpmaları vs.leri indiremiyorum sürekli 404 hatası veriyor.
Son düzenleyen NeutralizeR; 9 Kasım 2005 23:09
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Kasım 2005       Mesaj #70
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
404 hatasını gördüğünüz sayfada belirtildiği gibi, download yöneticilerini kullanmadan indirme yapmanız gerekiyor.

Tarayıcınızı kullanarak indireceksiniz, tıklayarak...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.