Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 71

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.678 Cevap: 3.874
BigBoss - avatarı
BigBoss
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #701
BigBoss - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar.
Geçen hafta Windows Live Messenger kurdum kişi listem otomatik olarak çıktı.Sonra pc formatladım tekrar kurdum kişi listesi kayip oldu bu olayı beta sürümündede yaşamıştım.Forumda aradaım arkadaşın birisi yazmış eskisinde kişilerden anlık kişi listesini kayıt demiş yaptım.sonra live messenger takrar kurdum kayıtlı kişi listesini al dedim bu sefer dedi bana eklediğiniz kişilere davetiye gönderildi dedi.
Sponsorlu Bağlantılar
Ya bu ne uyuz bir program her yeri güzel illa bir yerinde cinslik olacak çok sinir oldumya bunun başka bir yolu yordamı yokmu bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Saygılarımla.
gourukemu - avatarı
gourukemu
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #702
gourukemu - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BigBoss adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaşlar.
Geçen hafta Windows Live Messenger kurdum kişi listem otomatik olarak çıktı.Sonra pc formatladım tekrar kurdum kişi listesi kayip oldu bu olayı beta sürümündede yaşamıştım.Forumda aradaım arkadaşın birisi yazmış eskisinde kişilerden anlık kişi listesini kayıt demiş yaptım.sonra live messenger takrar kurdum kayıtlı kişi listesini al dedim bu sefer dedi bana eklediğiniz kişilere davetiye gönderildi dedi.

Sponsorlu Bağlantılar
Ya bu ne uyuz bir program her yeri güzel illa bir yerinde cinslik olacak çok sinir oldumya bunun başka bir yolu yordamı yokmu bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Saygılarımla.

ben bunun bilgisayar formatıyla bi alakası olduğunu sanmıyorum sonuçta messengerı sadece kendi bilgisayarlarımızda açmıyoruz arkadaşımızda veya intermet cafelerdede açıyoruz ve kişi listemiz düzgün olarak çıkıyor acaba senden başka şifreni bilen birisi daha varmı veya öğrenebilecek birisi
giyotin_berq - avatarı
giyotin_berq
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #703
giyotin_berq - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn live ta üye olunması lazım yoksa ya oturum açmıo ya dakişi listesini kaybedio ve kayıt sitesinide hackledikleri için şimdilik yapılcak bişey yok kayıt sitesi yenilenene kadar
BigBoss - avatarı
BigBoss
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #704
BigBoss - avatarı
Ziyaretçi
formatla alakası yok bencede. şifremi kolay kolay alamazlar o yollardan bizde geçtik neyse.
Evimde aynısıı kurulu daha dun kişi listem duruyordu işyerindeki pc yede kurdum. ama yok sonra messenger 7 buçuk kurdum liste varMsn Grin msn live üye oldum zaten. ama dedigin gibi ardaşım o hack olayından kaynaklanıyor olabilir.
CaNKiRiKLaRi54 - avatarı
CaNKiRiKLaRi54
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #705
CaNKiRiKLaRi54 - avatarı
Ziyaretçi
cözümünü buldum yinede tesekkürler.. nihayet eskiye döndü

start - baslat - regsvr32 MSXML3.dll

bunu yazinca oldu...

Turkiye
evolution - avatarı
evolution
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #706
evolution - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ,
bende windows live messenger 8.0 war. onu kullanıorm. üzerine messenger discovery live yükledim ama msn'i açtığım zaman hata werio ; discovery, messenger ile bütünleşemedi gibi bişi çıkıo. onar dediğim zaman da olmuo.Msn Sad onu nasıl düzeltebilirm??Msn Thinking bana yardmcı olur msunuz??
........tşkkrler.......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #707
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
giyotin_berq adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn live ta üye olunması lazım yoksa ya oturum açmıo ya dakişi listesini kaybedio ve kayıt sitesinide hackledikleri için şimdilik yapılcak bişey yok kayıt sitesi yenilenene kadar

Alıntı
BigBoss adlı kullanıcıdan alıntı

formatla alakası yok bencede. şifremi kolay kolay alamazlar o yollardan bizde geçtik neyse.
Evimde aynısıı kurulu daha dun kişi listem duruyordu işyerindeki pc yede kurdum. ama yok sonra messenger 7 buçuk kurdum liste varMsn Grin msn live üye oldum zaten. ama dedigin gibi ardaşım o hack olayından kaynaklanıyor olabilir.

Messenger için kayıt olmaya gerek kalmadı artık, WLM Final sürümü çıktı ve herkesin kullanımına açık.

Öğrendiğim bilgiye göre kayıt sitesinin hack'lenmesi konusunda önemli sitelerde de böyle bir haber yokmuş.
cixsman - avatarı
cixsman
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #708
cixsman - avatarı
Ziyaretçi
ya kardeş sorduğun soruyu pek anlamam ben discovery kurmadım ama bi program kumak istdeim sonra msn hata vermeye başladı sonra başlat>denetim masası>program ekle kaldır>windows live beta yı bulup değiştir diosun onar diosun umarım yardımcı olbilmişimdir
djgkn - avatarı
djgkn
Ziyaretçi
3 Temmuz 2006       Mesaj #709
djgkn - avatarı
Ziyaretçi
slm msxlabs

msnımde oturumu actıgımda her zman karsıma 50 tane kısı ekledı uyarısı cıkıor Tamam dedıgımde ıse 'xxx' ısımlı Kullanıcının Engelı Kaldırılamadı dıye Hata Verıor Ve kısı Lısteye Bazen Gırıor Ve Yazabılıryorunuz ama Karsıdakı sızı Cevrım dısı Goruyor acaba bunun Cozumu Nedır Bılenler Paylasabılırmı ?

sımdıden tskler
seranity_light - avatarı
seranity_light
Ziyaretçi
4 Temmuz 2006       Mesaj #710
seranity_light - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

Plus çalışıyor sanırım siz beta sürümünü WLM ye kurmya çalıştınız..

sorunu halletmek için
C/Program files/Messenger Klasörünü Kople silin daha sonra vericeğim liklerdeki WİNDOWS LİVE MESSENGER vede window slive messenger Plus! u inndirip kurun

Windows Live Messenger.

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/6420-windows-live-messenger-final-turkce-8-0-0792-00-a.html

Plus !
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/6531-messenger-plus-live-final.html

saygılar..

saol arkadaşm nasl yaptım bilmiorm ama laptopa restart atmam yetti ama yaklaşık 2-3 kez attmMsn Confused olsn senn dediğini de yaptm artk tamamen sonuca ulaştm çok soallMsn Wink