Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 74

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.693 Cevap: 3.874
perdemmm - avatarı
perdemmm
Ziyaretçi
10 Temmuz 2006       Mesaj #731
perdemmm - avatarı
Ziyaretçi
WİNDOWS XP KULLANIYORUM, ADSL MODEM, 7.5 , TEK OTORUM KULLANIYORUM, VİRÜS PROGRAMI İSE TREND MİCRO PC-CİLLİN...
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Temmuz 2006       Mesaj #732
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
perdemmm adlı kullanıcıdan alıntı

WİNDOWS XP KULLANIYORUM, ADSL MODEM, 7.5 , TEK OTORUM KULLANIYORUM, VİRÜS PROGRAMI İSE TREND MİCRO PC-CİLLİN...

Sorunun güvenlik yazılımızdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak adına, geçici olarak Trend Micro PC Cillin'i devre dışı bırakın...

Sponsorlu Bağlantılar
Saatin yanındaki MSN Messenger sembolüne sağ tıklayın, Çıkış'ı seçin.

Sonra MSN Messenger'ı kısayolundan tekrar başlatın ve oturum açmayı deneyin. Sorunsuz oturum açarsanız, güvenlik yazılımınızın ayarlarını gözden geçirmeniz gerekecek.
Son düzenleyen NeutralizeR; 10 Temmuz 2006 16:38
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
10 Temmuz 2006       Mesaj #733
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum şu: alt komşum bir program yuklemiş güya benim konuşmalarımı gorebılıyomuş bana ınandırıcı gelmedi acaba boyle bişey varmı varsa nasıl koruyacam msn bılgılerımı,( guya yukledıgı program aynı baglantıdakı butun konuşmaları gosterıyomuş
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Temmuz 2006       Mesaj #734
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
asparagas23 adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorunum şu: alt komşum bir program yuklemiş güya benim konuşmalarımı gorebılıyomuş bana ınandırıcı gelmedi acaba boyle bişey varmı varsa nasıl koruyacam msn bılgılerımı,( guya yukledıgı program aynı baglantıdakı butun konuşmaları gosterıyomuş

Ev ağı kurduysanız ve paylaşım açıksa her şey mümkün.

Dosya paylaşımını kapatın...
asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
10 Temmuz 2006       Mesaj #735
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
yani live messangerdeki gibi paylaşım klasörlerini mi kapamalıyım? yanı dosya paylaşımını durdurursam sorun hallolur mu?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Temmuz 2006       Mesaj #736
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Başlat > Ayarlar > Ağ Bağlantıları > altından ağ bağlantınıza sağ tıklayın, Özellikler'e girin:
Ad:  Snap1.png
Gösterim: 270
Boyut:  11.6 KB

Microsoft Ağları için Dosya ve Yazıcı Paylaşımı öğesinin kutucuğunun işaretini kaldırın ve Tamam'a tıklayın. Böylelikle dosya paylaşımını tamamen kaldırmış olursunuz.
Reaper08 - avatarı
Reaper08
Ziyaretçi
11 Temmuz 2006       Mesaj #737
Reaper08 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba..

Kişi listeniz dolu. Kişi silin falan demeye başladı bu gece 4ten sonra bundan nasıl kurtulacağım acaba ? teşekkürler.
murax_545 - avatarı
murax_545
Ziyaretçi
12 Temmuz 2006       Mesaj #738
murax_545 - avatarı
Ziyaretçi
meraba msn live de oturum açamıyorum. hizmet geçiçi larak kullanılamadığından.. diye bi msj alıyorum hata kodu:80004005 sorun gider sonra onar dediğimde yine olmumyor diğer msn adresime girebiliyorum ama buna diil.ve buna başka bilgisayarlarda ve windows msn de girebiliyorum ne yapmam gerekir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2006       Mesaj #739
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
murax_545 adlı kullanıcıdan alıntı

meraba msn live de oturum açamıyorum. hizmet geçiçi larak kullanılamadığından.. diye bi msj alıyorum hata kodu:80004005 sorun gider sonra onar dediğimde yine olmumyor diğer msn adresime girebiliyorum ama buna diil.ve buna başka bilgisayarlarda ve windows msn de girebiliyorum ne yapmam gerekir?

80004005 nolu hata için;

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..

murax_545 - avatarı
murax_545
Ziyaretçi
12 Temmuz 2006       Mesaj #740
murax_545 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

80004005 nolu hata için;

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..

ya çok saol ya walla çok teşk ederim gerçekten Msn Grin tekrar teş.Msn Tongue