Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 75

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.685 Cevap: 3.874
finger - avatarı
finger
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #741
finger - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben msn 7,5 kullanıyodum yeni messenger live i yüklemek istiyorum ama dosya ayıklaması başarısız diye bir uyarı veriyor. Ne yapmam gerekir bana bi yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
tahribat - avatarı
tahribat
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #742
tahribat - avatarı
Ziyaretçi
sayfada görülen skin resminde messenger ana pencerede kişilerin olduğu bölümün en altında video oynat gibi bi resim veya bölüm var bu özeligi nasil yükleyebiliriz acaba tessekürler
Sponsorlu Bağlantılar
finger - avatarı
finger
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #743
finger - avatarı
Ziyaretçi
Messenger live i yükledim fakat ingilizce bunu nasıl ürkçye çevirebilirim bu sitede verilen messenger live linkinden indiriyorum fakat dosya ayıklaması başarız hatası veriyor bari ingilizceyi türkçe yapayım-. help meMsn Cry Msn Cry Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #744
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
finger adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger live i yükledim fakat ingilizce bunu nasıl ürkçye çevirebilirim bu sitede verilen messenger live linkinden indiriyorum fakat dosya ayıklaması başarız hatası veriyor bari ingilizceyi türkçe yapayım-. help meMsn Cry Msn Cry Msn Cry

Herhangi bir download manager (dosya indirme yöneticisi: getright, flashget, download accelerator, massdownloader vb.) kullanmadan indirme işleminizi gerçekleştirin. Messenger kurulum dosyasını web tarayıcınızla indirin ve tekrar kurmayı deneyin.

Download Windows Live Messenger Final TÜRKCE :

http://download.microsoft.com/download/b/9/d/b9dfc9ab-458a-4042-8f20-
yasared - avatarı
yasared
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #745
yasared - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim bi sorum var msn listesinden beni silen bi kişi beni tekrar eklediginde,ekledigi anda bana bil veren bir program varmi acaba?
tesekkurler..
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #746
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yasared adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba benim bi sorum var msn listesinden beni silen bi kişi beni tekrar eklediginde,ekledigi anda bana bil veren bir program varmi acaba?
tesekkurler..

Messenger ana penceresinde;

Araçlar-->Seçenekler-->Gizlilik sekmesinde,

"Başkaları beni kişi listelerine eklediğinde beni uyar" seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretlerseniz uyarı alırsınız.

Ayrıca program kullanmak isterseniz "Messenger Discovery" programında da aynı özellik mevcut.

Kullandığınız messengerın sürümüne uygun olan Messenger Discovery programını forumdan indirebilirsiniz.
yasared - avatarı
yasared
Ziyaretçi
13 Temmuz 2006       Mesaj #747
yasared - avatarı
Ziyaretçi
ilgin icin tesekkurler ama o degildi bbenim istedigim...o kutucuk zaten secili o ilk eklediginde bana bilgi veriyor ..benim merak ettigim zaten benim listemde olan bi kişi beni sildiginde secenekler-gizlilikten beni silip silmedigini anlayabiliyorum.. ama o beni sildikten sonra ayni yerden tekrar eklediginde bilgi almak istiyorum ..
semto_lopez - avatarı
semto_lopez
Ziyaretçi
14 Temmuz 2006       Mesaj #748
semto_lopez - avatarı
Ziyaretçi
Başkasının msneninden kişi listesi çalma mümkünmü? bunu öğrenebilirmiyim?
efemer44 - avatarı
efemer44
Ziyaretçi
15 Temmuz 2006       Mesaj #749
efemer44 - avatarı
Ziyaretçi
slm ben MSN son sürümünü yükledim hata veriyor 7.5yükledim oda aynısı sadece 7 kabul ediyor bigisayarım 2002 versiyon sp2 yüklü herşeysi tamam baktım HATA KODU:8OO4882O BUHAYI VERİYOR ONARDA DESEM DEĞİSEN BİRŞEYYOK SAYGİLAR efemer44
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Temmuz 2006       Mesaj #750
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Reaper08 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba..

Kişi listeniz dolu. Kişi silin falan demeye başladı bu gece 4ten sonra bundan nasıl kurtulacağım acaba ? teşekkürler.

Kişi listenizin bir limiti var, emin olmamakla birlikte 600 kişiyle sınırlı olduğunu söyleyebilirim. (Silinen fakat iletişim izni verilenler dahil)

Alıntı
yasared adlı kullanıcıdan alıntı

tesekkurler..

MessengerDiscovery ekleme ve silme işlemlerinde ikinci kez de olsa uyarı veriyor.

Alıntı
semto_lopez adlı kullanıcıdan alıntı

Başkasının msneninden kişi listesi çalma mümkünmü? bunu öğrenebilirmiyim?

Hayır.

Alıntı
efemer44 adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben MSN son sürümünü yükledim hata veriyor 7.5yükledim oda aynısı sadece 7 kabul ediyor bigisayarım 2002 versiyon sp2 yüklü herşeysi tamam baktım HATA KODU:8OO4882O BUHAYI VERİYOR ONARDA DESEM DEĞİSEN BİRŞEYYOK SAYGİLAR efemer44

Bilgisayarınızın saat ayarını kontrol edin, yani doğru olup olmadığını. Önceki sayfalarda bu hata koduyla ilgili çok cevap verildi...

Bu arada hata kodunu yazarken "O" harfini kullanmışsınız.
Forumda arama yapın: 80048820
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.