Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 77

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.685 Cevap: 3.874
jewels - avatarı
jewels
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #761
jewels - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarin Saati ve Tarihi Dogru Olmalidir.
Tarih ve Saat Özelliklerinden Internet Saatini de Güncelleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Baslat > Calistir'dan "regsvr32 Softpub.dll" Deneyin.

eyv.hepsini yaptım ama yok olmuoMsn Sadsecenekler baglantı gelismis ayarlar
screenshot003rn4
sınaya bastıgımdascreenshot002yi1hatası veriyor..

ayrıca screenshot004tc3 bu hatayı veriyor.ben explorer ya da proxy ayarları ile ilgili bi sorun oldugun düsünüyorm.ama ne yapacagım hakında bi bilgim yok..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #762
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jewels adlı kullanıcıdan alıntı

eyv.hepsini yaptım ama yok olmuoMsn Sadsecenekler baglantı gelismis ayarlar
screenshot003rn4

Sponsorlu Bağlantılar
sınaya bastıgımdascreenshot002yi1hatası veriyor..

ayrıca screenshot004tc3 bu hatayı veriyor.ben explorer ya da proxy ayarları ile ilgili bi sorun oldugun düsünüyorm.ama ne yapacagım hakında bi bilgim yok..

Baslat > Calistir :

regsvr32 Softpub.dll
regsvr32 Wintrust.dll
regsvr32 Initpki.dll
regsvr32 Rsaenh.dll
regsvr32 Mssip32.dll
regsvr32 Cryptdlg.dll
regsvr32 Msxml3.dll

Bunlari Deneyin. Sonuc Alamazsaniz IE'yi Update Edin/Tekrar Yükleyin.
sefir26 - avatarı
sefir26
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #763
sefir26 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim msn hesabım açılmıyor açıldığındada geç açlıyor ve kişi listem ya tamamen silinmiş yada bir iki tane adres gözüküyor 2gündür bu böyle bilgisayarda sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü diğer hesabımdan oturum açıyorum onda bir sorun olmuyor windows live msn +msn dicovery+msn plus kullanıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
PritoryuS - avatarı
PritoryuS
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #764
PritoryuS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sefir26 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim msn hesabım açılmıyor açıldığındada geç açlıyor ve kişi listem ya tamamen silinmiş yada bir iki tane adres gözüküyor 2gündür bu böyle bilgisayarda sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü diğer hesabımdan oturum açıyorum onda bir sorun olmuyor windows live msn +msn dicovery+msn plus kullanıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

Geç Açılıp Açılması Hizmet Durumuna Bağla Eğer Son 2 gün Şifrelerin Başkasının Elinde İse www.passport.com Gir Ve Hesab Bilgilerini Değiştir PC Alakası yok Diyorsa Msn Pass Senden Başka Birisi Daha biliyordur..Bunu Örnek Olarak

Yeni 1 Msn Aç ve Sorunlu Olan Msn Adresini Yazıp Ekle Eğer MSn Kabul Edilirse Bi Sorun çıkmazsa Yukarıdaki işlemleri yap..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #765
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bağlantı noktalarıyla alakalı bir durum ve geçici. Aynı hesabınızla bir kac kez oturumunuzu açıp kapayın. Başka maillerlede deneyin bunu. Sorun kısa zamanda çözülecektir..

Alıntı
PritoryuS adlı kullanıcıdan alıntı

Geç Açılıp Açılması Hizmet Durumuna Bağla Eğer Son 2 gün Şifrelerin Başkasının Elinde İse www.passport.com Gir Ve Hesab Bilgilerini Değiştir PC Alakası yok Diyorsa Msn Pass Senden Başka Birisi Daha biliyordur..Bunu Örnek Olarak

Yeni 1 Msn Aç ve Sorunlu Olan Msn Adresini Yazıp Ekle Eğer MSn Kabul Edilirse Bi Sorun çıkmazsa Yukarıdaki işlemleri yap..

Her şeyi hack'e yormak iyi değildir.Msn Wink
badboy88 - avatarı
badboy88
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #766
badboy88 - avatarı
Ziyaretçi
Yardım ederseniz sevinirim. WLM'yi yükledim. Kişi listesini al dedim ama eklenen kişiler online oldukları halde online gözükmüyor. Neden acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #767
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
badboy88 adlı kullanıcıdan alıntı

Yardım ederseniz sevinirim. WLM'yi yükledim. Kişi listesini al dedim ama eklenen kişiler online oldukları halde online gözükmüyor. Neden acaba?

Kaydetmek Istediginiz Listenin Oldugu Adresi 7.5'te Acin, WLM'i Kaldirin. Yeni Actiginiz Adresi 7.5'te Acin. 7.5'den 7.5'e Listeyi Kopyalayin. Sonra Yeni Adresinizi 8.0'da Acin.

Ya da

Asagidaki Link'i Inceleyin:
Eski MSN'deki Kişi Listenizi Yeni MSN'e Aktarma
Son düzenleyen Blue Blood; 17 Temmuz 2006 22:04
sefir26 - avatarı
sefir26
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #768
sefir26 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MachMood adlı kullanıcıdan alıntı

Bağlantı noktalarıyla alakalı bir durum ve geçici. Aynı hesabınızla bir kac kez oturumunuzu açıp kapayın. Başka maillerlede deneyin bunu. Sorun kısa zamanda çözülecektir..

Her şeyi hack'e yormak iyi değildir.Msn Wink

yok bu düzelmiyor internet cafeden girebiliyorum kendi bilgisayarımdan açılmıyor ama windovsun msn ninden giriyor kafayı yiyecem böle saçmalık mı olurMsn Confused
mcbarbar - avatarı
mcbarbar
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #769
mcbarbar - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar! ya ben live messengerda büyük avatar eklentisi arıyorum forumda aradım bulamadım bi yardımcı olurmusunuz
PritoryuS - avatarı
PritoryuS
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #770
PritoryuS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yok bu düzelmiyor internet cafeden girebiliyorum kendi bilgisayarımdan açılmıyor ama windovsun msn ninden giriyor kafayı yiyecem böle saçmalık mı olurMsn Confused

Tüm Eklentileri İle Msn Kaldır Ve Sürüm Değiş Gerekirse 1 Alt Sürüme geç Ve Düzelerise Tekrar Üst Sürüme Geç Yanlış Değilsem 7,5 Kullanıyorsun ?..