Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 78

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.685 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #771
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mcbarbar adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar! ya ben live messengerda büyük avatar eklentisi arıyorum forumda aradım bulamadım bi yardımcı olurmusunuz

StuffPlug Live'ın çıkmasını beklemelisiniz..
Sponsorlu Bağlantılar
by_zel - avatarı
by_zel
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #772
by_zel - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar livemessengerda sorun war.kişi listen msn merkezinde aywayi yemis belli.cünki yanimdaki baska pc dende aciyorum bozuk ama pc nin sahibinin aciyorum düzgün.bütün arkadaslarimin basina geldi.merkezle ilgili bi sorun.7.5 yükleyin sorunsuz kullanin.kisa zamanda düzeltirler bence bu sorunuMsn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
FallenStar - avatarı
FallenStar
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #773
FallenStar - avatarı
Ziyaretçi
Live messenger'da güvenlik ayarlarında,yanlışlıkla ^^bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan,adres defterimi,görüntü resmimi,kişisel iletimi burada depolama^^ sekmesini işaretledim ..Şuan kişi listem bomboş görünüyor..Beni ekleyenler,block listem vs hiçbirşeyi göremiyorum..Windows msn'de kişilerim gözüküyor ama MSN Live'da gözükmüyorlar.Msni kurdum kaldırdım,hala bir sonuç alamadım,anlayamıyorum sorun ne ..Lütfeeen yardım ediiin Msn Cry Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #774
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
FallenStar adlı kullanıcıdan alıntı

Live messenger'da güvenlik ayarlarında,yanlışlıkla ^^bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan,adres defterimi,görüntü resmimi,kişisel iletimi burada depolama^^ sekmesini işaretledim ..Şuan kişi listem bomboş görünüyor..Beni ekleyenler,block listem vs hiçbirşeyi göremiyorum..Windows msn'de kişilerim gözüküyor ama MSN Live'da gözükmüyorlar.Msni kurdum kaldırdım,hala bir sonuç alamadım,anlayamıyorum sorun ne ..Lütfeeen yardım ediiin Msn Cry Msn Cry

msxgvenlikaz9
Kisisel Ayarlar > Güvenlik
sefir26 - avatarı
sefir26
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #775
sefir26 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
by_zel adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar livemessengerda sorun war.kişi listen msn merkezinde aywayi yemis belli.cünki yanimdaki baska pc dende aciyorum bozuk ama pc nin sahibinin aciyorum düzgün.bütün arkadaslarimin basina geldi.merkezle ilgili bi sorun.7.5 yükleyin sorunsuz kullanin.kisa zamanda düzeltirler bence bu sorunuMsn Wink

Evet sana katılıyorum live msn de bi sorun var bu sıralar şimdilik 7.5 e takılın o zaman sorun olmuyor
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #776
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
i70483 hata

bu hata yüzünden Pc de yaptıklarım başka bilgisayarda olmuyor Msn Sad

bu nu nasıl düzeltebiliriM = ?
Lisacan - avatarı
Lisacan
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #777
Lisacan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhabalar...ben win.live messenger yükledim ama çok büyük bi problem çıktı...messenger kişi listesinde kimseyi göstermiyor.. 7,5 le girince herkes var ama 8 le girince kimseyi göstermiyor lütfen kişi ekleyin falan diyor...ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevenirim..teşekkürlerMsn SadMsn Sad
Stizz - avatarı
Stizz
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #778
Stizz - avatarı
Ziyaretçi
Olurmu Bilmiyorum Ama 7.5 de kişi listenin yedeğini al Live yükle live dada o yedek aldığın kişi listesini ekle belki olur...Msn Sarcastic
Lisacan - avatarı
Lisacan
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #779
Lisacan - avatarı
Ziyaretçi
daha kesin bir çözümü yok mudur Msn Sad

daha önce yüklediim zaman çıkmıştı sonra sevmeyip sildim bidaa yükleyim bari dedim o zaman çıkmadı bende sorun var zannettim
Son düzenleyen Blue Blood; 18 Temmuz 2006 18:33 Sebep: Mesajlarınız otomatik olarak birleştirilmiştir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #780
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Lisacan adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar merhabalar...ben win.live messenger yükledim ama çok büyük bi problem çıktı...messenger kişi listesinde kimseyi göstermiyor.. 7,5 le girince herkes var ama 8 le girince kimseyi göstermiyor lütfen kişi ekleyin falan diyor...ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevenirim..teşekkürlerMsn SadMsn Sad

Alıntı
Lisacan adlı kullanıcıdan alıntı

daha kesin bir çözümü yok mudur Msn Sad

Genel 1 Sorun...

Alıntı
MachMood adlı kullanıcıdan alıntı

Genel anlamda bağlantılarda sorun var, bu sorun sadece sizde değil... Bir kac mesaj yukarıları okudugunuzda anlayacaksınız...

7.5 kullanmaya devam edin şimdilik, eğer WLM'de düzelmiyorsa..