Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 8

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.765 Cevap: 3.874
KayaTicaret1 - avatarı
KayaTicaret1
Ziyaretçi
10 Kasım 2005       Mesaj #71
KayaTicaret1 - avatarı
Ziyaretçi
ÇOK ACİL YARDIMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEKNİK DESTEK KAÇGÜNDÜR YARDIM İSTİYORUM AMA YOK YOK. GÖZ KIRPMALARINI ARKAPILANLARI VS.VS.YÜKLİYEMİYORUM.WINZIPIM VARDI SİLDİM.WINRAR YÜKLEDİM AMA YİNE YOK YÜKLENMİYOR.ŞİFRE KISMINA KADAR SORUN YOK ŞİFREYE GELDİĞİ ZAMAN ŞİFREYİ GİRİYORUM WINKİNSTALLERİ TEKRAR KURUM SAYFASI AÇILIYOR.NE YAPMAK GEREKİYOR.MSN 7.5 KULLANIYORUM.XP KULLANIYORUM EWET ARKADAŞLAR ACİL YARDIM İSTİYORUM.GÖSTERDİĞİM ARKADAŞLARIM YAPIYORLAR AMA BEN YAPAMIYORUM SİNİR OLDUM VALLAH.8o| Msn Mad Msn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2005       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KayaTicaret1 adlı kullanıcıdan alıntı

ÇOK ACİL YARDIMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEKNİK DESTEK KAÇGÜNDÜR YARDIM İSTİYORUM AMA YOK YOK. GÖZ KIRPMALARINI ARKAPILANLARI VS.VS.YÜKLİYEMİYORUM.WINZIPIM VARDI SİLDİM.WINRAR YÜKLEDİM AMA YİNE YOK YÜKLENMİYOR.ŞİFRE KISMINA KADAR SORUN YOK ŞİFREYE GELDİĞİ ZAMAN ŞİFREYİ GİRİYORUM WINKİNSTALLERİ TEKRAR KURUM SAYFASI AÇILIYOR.NE YAPMAK GEREKİYOR.MSN 7.5 KULLANIYORUM.XP KULLANIYORUM EWET ARKADAŞLAR ACİL YARDIM İSTİYORUM.GÖSTERDİĞİM ARKADAŞLARIM YAPIYORLAR AMA BEN YAPAMIYORUM SİNİR OLDUM VALLAH.8o| Msn Mad Msn Cry

Anlatımınızdan anladığım şu yanlışsa düzeltin lütfen :.. indirdiğiniz zip ise zip açar :.. rar uzanrılı ise winrar açar :.. açtığınızı ve şifreyi girdiğiniz söylüyorsunuz kurulum sayfasının geldiğini yazmışsınız o halde yoksa kurun varsa boş verin kapayın :....konu ekleme ise messengeriniz açık olmak kayıdı ile winkslere tıklamanız yeter kurulum otomatik oluyor > kolay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
the_org - avatarı
the_org
Ziyaretçi
10 Kasım 2005       Mesaj #73
the_org - avatarı
Ziyaretçi
slm
benim sorunum daha farklı sayılır
msn deyken 2 posta iletiniz war diyo ama zarf işaretinim üstüne tıkladığımda hiç bir şey geliyor veya bazı kişilerin resimleri war görmek için tılıyorum yine hiç bir şey olmuyor LÜTFEN yardımcı olun şimdiden saolun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2005       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ABERYY adlı kullanıcıdan alıntı

MRB BEN KARŞI TARAFIN RESİMİNİ ALAN PROGRAM VARYA İSMİNİ BENDE BİLMİYORUM O PROGRAMI İNDİRMEK İSTİYORUM..YARDIM EDERMİSİNİZ

Alıntı
RÜZGAR_SÖRFÇÜSÜ adlı kullanıcıdan alıntı

abiler bana msn de resim çalma prog. lazım bir ara bulmuştum ama şimdi bulamıyorum yardım edermisinizMsn Sarcastic Msn Sarcastic Msn Sarcastic Msn Sarcastic Msn Sarcastic

https://www.msxlabs.org/forum/

^ Yukarıdaki sayfada istediginiz program mevcut..
İndirin, kurun ve ayarlarınızı yapın.Kolay gelsin.

Alıntı
CarizmaAkin adlı kullanıcıdan alıntı

msn adresini nasıl türkçe yapabılırım

Mail Adresini Diyorsunuz Sanırım

- Kullanıcı adı ve şifreniz ile hotmail hesabına normal bir giriş yapılır.
- Sonra adres satırına [w] http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose yazılır.
- Çıkan ekranda Close My Account butonu tıklanır. Ve hesabınızın kapatıldığına dair bir ekran gelir. Meraklanmayın hesabınız kapatılmıyor. Sadece uzun zaman girilmemişte aktif değilmiş hale getiriliyor.
- Sonra tekrar hesbınıza normal kullanıcı adınız ve hesabınız ile giriş yapın. Gelen ekranda Activate My Account butonuna tıklayın.
- Karşınıza kullanım sözleşmesinin olduğu Term of Use sayfası gelecek. Burdaki butonlara tıklamıyoruz. Yani ne kabul nede kabul etmeme butonuna tıklamayın.
- Adres satırına &_lang=tr yazısını ekleyip enterlayın. Az önce karşınıza gelen kullanım sözleşmesi bu sefer türkçe olarak karşısınıza gelecek.
- Burda kabul ediyorum butonuna tıklayın.
- Evet artık hotmail hesabınız tamamen Türkçe

Bu işlem sırasında mevcut hesabınızda bulunan e-mailler gidebilir ama , bilginize..Kolay Gelsin..
Son düzenleyen Blue Blood; 31 Mart 2006 22:58
Danys - avatarı
Danys
Ziyaretçi
10 Kasım 2005       Mesaj #75
Danys - avatarı
Ziyaretçi
ya şu görünmezlik modunu çözemedim. çevirimdışı gösterirken nasıl konuşma yapıcam? bi yardımcı olabilir misinizz?? Msn Sarcastic
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2005       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
batinbal adlı kullanıcıdan alıntı

beni kişi listesinden silenleri nasıl görcem bi yardım edin

MSN Messenger kişi listenizin oldugu pencereden Araçlar/Secenekler/Gizlilik kısmına girip kişilerinizin üstüne sag tıkladıgınızda sil sekmesinin olup olmadıgına bakmanız gerekmektedir.Eger sil sekmesi aktif görünüyorsa o kişi sizi silmiştir..
Kolay gelsin.
kelebekajans - avatarı
kelebekajans
Ziyaretçi
11 Kasım 2005       Mesaj #77
kelebekajans - avatarı
Ziyaretçi
kendi msn im icin kendi istedigim bir arayuz (skin) nasl yapabilirim?
bununla ilgili program ariyorum..
yardim ederseniz sevinirim
tesekkurler
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
11 Kasım 2005       Mesaj #78
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz...İşinize yarayabilir.

https://www.msxlabs.org/forum/showthread.php?t=633&highlight=skin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2005       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet hem masa üstünde hemde download klasörünün içinde machmood

Alıntı
roseli adlı kullanıcıdan alıntı

msn me msgdiscovery yükledim ama kullanamıyorum messenger listesinde sağ üst köşede görünmesi gerekirken görünmüyor
lütfen bana yardımcı olurmusunuz

ewt masa üstünde kayıtlı

ne izinsizi anlamadım nereden yükleyebilirim lütfen yardıcı olurmusun

ya doğru şekilde nereden yükleyebilirim lütfen biri yardımcı olabilir mi

msgdiscovery nereden doğru bi şekilde yükleyebilirim biri bana yardımcı olsun lütfen

sorularınıza ve sorunlarınıza aşağıdaki linki tıklayarak bulabilirsiniz > kolay gelsin > saygılar

https://www.msxlabs.org/forum/showthread.php?t=30&highlight=discover
Son düzenleyen Blue Blood; 11 Kasım 2005 17:41 Sebep: benzer soru
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2005       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
otantik adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn deki title mi nasıl renkli yapabilirim acaba

ben yapamadım
ben titlemi versem siz hazır kodlayarak verirseniz çok sevinirim

..Herşeyi bildiğini sanma! Gerçekten çok bilgili olsanda kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı..

şimdiden teşekkürler

Plus yüklü olmak kayıdı ile ve renk kodları değiştirmek kayıdı ile ·$04 bu kodu ekleyin slogan başına kırmızı olduğunu göreceksiniz yazının sayılar değişince renk de değişir sayıların son kodu 0-99 dur > kolay gelsin > saygılar