Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 80

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.678 Cevap: 3.874
amigo - avatarı
amigo
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #791
amigo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Paylaşım Klasörlerini kullanabilmek için hem sizin hem de kişinizin NTFS (Performans, güvenlik, güvenilirlik ve diğer ileri düzey özellikleri sağlayan gelişmiş bir dosya sistemi.) dosya sistemi ile biçimlendirilmiş bir sistem bölüm (Bölüm, sabit sürücünüzün bir kısmı veya tamamı olabilir. Bölümler genellikle işletim sistemi yüklenmeden önce oluşturulur. Çoğu ev kullanıcısı için, sabit sürücünün yalnızca bir bölümü vardır.) kullanması gerekir. Sabit disklerin normalde NTFS dosya sistemi içinde biçimlendirilen tek bir bölümü vardır. Sabit diskinizin NTFS sistem bölümü kullanıp kullanmadığını belirlemek için Bilgisayarım'ı çift tıklatın, Windows'un yüklü olduğu sabit diski sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın. NTFS'nin Dosya sistemi'nin altında listelenip listelenmediğine bakın.
Sabit diskinizi komut isteminden NTFS'ye dönüştürmek için:

1. Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
  2. cmd yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
  3. convert c: /FS:NTFS (burada C: sabit diskinizi gösterir) yazın ve ardından ENTER'a basın.
  4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Notlar
  • Sabit diskinizi FAT32'den NTFS'ye nasıl dönüştürebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için Windows yardım belgelerinize başvurun. FAT32'den NTFS'ye dönüştürme işlemi sırasında bir aksilik olursa veri kaybedebilirsiniz.

teşekkür ederim.bi denicem,sonucu burada paylaşırım...
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #792
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Merabalar Soruma Bir cevap alamadım Azda Olsa bilgilendirme yapabilicek Arkadaşlara Teşkkğr ederim..

Sponsorlu Bağlantılar
MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Temmuz 2006       Mesaj #793
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

Merabalar Soruma Bir cevap alamadım Azda Olsa bilgilendirme yapabilicek Arkadaşlara Teşkkğr ederim..

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek

Modem ayarlarınızla ilgili bir problem.

"You are connected to the internet through a non-UPnP IP restricted NAT"

Modem dökümanınızdan ya da üretici web sitesinden UPnP ve NAT ile ilgili bölümleri inceleyiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hödönök - avatarı
hödönök
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #794
hödönök - avatarı
Ziyaretçi
sabah bir baktım liste bomboş.7.5 a döneyim dedim ama o da yüklenmiyor.daha yeni bir sürüm var onu yükle diye bir ileti çıkıyor.yani 7.5 un kurulumuna izin vermiyor.arkadaşlar bilen varsa yardım etsin.msn siz kaldım.amsn ye idare ediyorum.burda baktım aynı sorunu yaşayanlar 7.5 a dönmüş ben dönemiyorum..aslında bu msn i tamamen yok etmek lazım ne pis im bu yahu?
sefir26 - avatarı
sefir26
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #795
sefir26 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hödönök adlı kullanıcıdan alıntı

sabah bir baktım liste bomboş.7.5 a döneyim dedim ama o da yüklenmiyor.daha yeni bir sürüm var onu yükle diye bir ileti çıkıyor.yani 7.5 un kurulumuna izin vermiyor.arkadaşlar bilen varsa yardım etsin.msn siz kaldım.amsn ye idare ediyorum.burda baktım aynı sorunu yaşayanlar 7.5 a dönmüş ben dönemiyorum..aslında bu msn i tamamen yok etmek lazım ne pis im bu yahu?

Kardeş ilk önce program ekle kaldırdan 8'i kaldır sonra 7.5 i yükle o zaman yükler yükledikten sonrada yeni sürüm var diye uyarı verir yükle der sen hayır de o zaman olur ben öle yaptım
hödönök - avatarı
hödönök
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #796
hödönök - avatarı
Ziyaretçi
sefir 26 sağol ama, ben zaten o dediklerini yapıyorum.fakat yine karşıma aynı uyarı çıkıyor.hayır diyorum,o zamanda msn açılmıyor yani illa ki yüklemem gerektiğini söylüyor bana...nedir bu çektiğimiz yahu?bak ın ekran görüntüsünü de koydum.sinirleniyorum iyiden iyiyedesktop305305305mia4
wowow - avatarı
wowow
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #797
wowow - avatarı
Ziyaretçi
yeni sürümle yükseltin öyleyse, 7.5sürümünü yükseltecektir 8.O'a geçmicektir diye umuyorum
PritoryuS - avatarı
PritoryuS
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #798
PritoryuS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wowow adlı kullanıcıdan alıntı

yeni sürümle yükseltin öyleyse, 7.5sürümünü yükseltecektir 8.O'a geçmicektir diye umuyorum

Versiyon Sürümleri Kademe Kademe Artar 7,0 İse 7,5 Geçecektir.Buda Doğru Cevaptır Demektir..
hödönök - avatarı
hödönök
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #799
hödönök - avatarı
Ziyaretçi
tüm çabalarıma rağmen yine de live messenger yüklendi.7.0 dan sonra 7.5 u yüklemiyor maalesef olmuyor.üstelik bu yeşil--mavi msn herifleri 20 dakikadır dönüüüüp duruyor.bilgisayardan tamamen kaldırıcam.
goingunder - avatarı
goingunder
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #800
goingunder - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn kapalıyken kimlerin msn e girdiğini sonradan öğrenebilmek için bir program var mı ya da öğrenebilir miyiz?? Çok lazım.... Şimdiden teşekkürler