Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 87

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.678 Cevap: 3.874
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #861
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ultraslan1989 adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar ben win. xp pro ve msn 7.5 kullanıyorum ama benim kameram olmadığı halde sağdaki avatar resmin de hemen resmin altın da kamera var gösteriyo seçenekler menüsündeki "kameramı başkalarının görmesine izin ver " seçeneğinden filan da olmuyo bundan önce msn sürümünü değiştirdim farklı sürümler kullandım yine hala aynı bu sorun sadece benim msn i açınca olmuyo farklı msn leri açınca da aynı sorun oluyo msn de konuşurken filan kamera yı açsana diyolar bende kamera yok ki diyorum sonra inanmıyolar olan bana oluyo yani bi yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

BiLgisayarınızda Tv-Kartı Bulunuyor ise Böyle Bir sorunLa karşıLaşıyor oLmanız oLasıdır..
Sponsorlu Bağlantılar
tech1988 - avatarı
tech1988
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #862
tech1988 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar benim büyük bir sorunum var bakalım çözebilecekmiyiz???
msnim şu hatayı veriyo:
Sponsorlu Bağlantılar
Şu hata nedeniyle MSN MESSENGER Kapandı: Bu işlemi tamamlamak için kullanılabilecek yeterli depolama alanı yok.

Ama kullanıdğım pc de başka msn leri açıyo ve benim msn i de başka pclerde açılıyo? sorun nerde acaba???
yardımcı olabilirmisiniz???
Grejuva - avatarı
Grejuva
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #863
Grejuva - avatarı
Ziyaretçi
Daha önce de 7.5'ta discovery'i kuLLandım ama böyLe bir hatayLa karşıLaşmadım Msn Sad Ama WLM'ye geçip discovery'i kurduğumda böyLe bir hatayLa karşıLaştım ve discovery'nin ayarLarını seçtiğimde kimi yerLerde yazıLArın üstü siyah şekiLde Msn Thinking Bunu nasıL çözebiLirim.Kaç kere kaLdırıp tekrar kurduysam oLmadı...
sorunne3
Son düzenleyen Blue Blood; 31 Temmuz 2006 23:32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #864
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Grejuva adlı kullanıcıdan alıntı

Daha önce de 7.5'ta discovery'i kuLLandım ama böyLe bir hatayLa karşıLaşmadım Msn Sad Ama WLM'ye geçip discovery'i kurduğumda böyLe bir hatayLa karşıLaştım ve discovery'nin ayarLarını seçtiğimde kimi yerLerde yazıLArın üstü siyah şekiLde Msn Thinking Bunu nasıL çözebiLirim.Kaç kere kaLdırıp tekrar kurduysam oLmadı...

sorunne3

Final Sürümünün Cikmasini Bekleyin.
Grejuva - avatarı
Grejuva
Ziyaretçi
1 Ağustos 2006       Mesaj #865
Grejuva - avatarı
Ziyaretçi
YaLnız başka arkadaşımda denedim bir sorun yok Msn Confused BekLeyeceğiz napaLım Msn Happy
ultraslan1989 - avatarı
ultraslan1989
Ziyaretçi
1 Ağustos 2006       Mesaj #866
ultraslan1989 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

BiLgisayarınızda Tv-Kartı Bulunuyor ise Böyle Bir sorunLa karşıLaşıyor oLmanız oLasıdır..

evet bilgisayarım da tv kartı var ama bu olduğu halde bunu düzeltemezmiyiz
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Ağustos 2006       Mesaj #867
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Grejuva adlı kullanıcıdan alıntı

YaLnız başka arkadaşımda denedim bir sorun yok Msn Confused BekLeyeceğiz napaLım Msn Happy

StyleXP gibi bir program ya da özel bir tema kullanıyorsanız, standart Windows XP temasına dönmelisiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
entelsofi - avatarı
entelsofi
Ziyaretçi
1 Ağustos 2006       Mesaj #868
entelsofi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben windows 2000 server kullanıyorum ana bilgisayar tarafından msn çıkış portları kapatılmış bildigim kadar.Nasıl yapa bilirimde tekrardan msn ye baglana bilirim ?
terlik - avatarı
terlik
Ziyaretçi
1 Ağustos 2006       Mesaj #869
terlik - avatarı
Ziyaretçi
selamlar arkadaslar

ben kendi msn messengerimda yaptigim görüsmeleri yine kendi belirleyecegim baska bir mail adresine mail olarak yollanmasini istiyorum..

bunu nasil yapabilirim?

tesekkürler..
ertansalvarci - avatarı
ertansalvarci
Ziyaretçi
1 Ağustos 2006       Mesaj #870
ertansalvarci - avatarı
Ziyaretçi
Ben Windows Live Messenger ı Kurunca Şöle Bir Hata Alıyorum

neden Olabilir.?

Önceki msn sürümüm 7.5.

sistemim xp