Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 88

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.678 Cevap: 3.874
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
1 Ağustos 2006       Mesaj #871
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ertansalvarci adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Windows Live Messenger ı Kurunca Şöle Bir Hata Alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar
neden Olabilir.?

Önceki msn sürümüm 7.5.

sistemim xp

aavu8

Eğer Türkçe XP kullanıyorsanız bunu :
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=b93356b1-ba43-480f-983d-eb19368f9047

Eğer İngilizce XP kullanıyorsanız bunu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=b93356b1-ba43-480f-983d-eb19368f9047

yükleyin.
-TeO- - avatarı
-TeO-
Ziyaretçi
2 Ağustos 2006       Mesaj #872
-TeO- - avatarı
Ziyaretçi
"Hata Kodu: 80004005" bunu açıklar mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar
Bu yüzden kendi msn adresimi açamıyorum...

Diğer adreslerimle oturum açmak zorunda kalıyorum...

Sistem dosyasında hata olduğunu söylüyor (sorun gider bölümünde)

Live messenger beta son sürüm kullanıyorum...

Msn 'i kaldırıp tekrar kurdum, olmadı onardım hiç bir şey işe yaramıyor...

Lütfen arkadaşlar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2006       Mesaj #873
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
-TeO- adlı kullanıcıdan alıntı

"Hata Kodu: 80004005" bunu açıklar mısınız?

Bu yüzden kendi msn adresimi açamıyorum...

Diğer adreslerimle oturum açmak zorunda kalıyorum...

Sistem dosyasında hata olduğunu söylüyor (sorun gider bölümünde)

Live messenger beta son sürüm kullanıyorum...

Msn 'i kaldırıp tekrar kurdum, olmadı onardım hiç bir şey işe yaramıyor...

Lütfen arkadaşlar...

80004005 nolu hata için;

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..
engincincan - avatarı
engincincan
Ziyaretçi
2 Ağustos 2006       Mesaj #874
engincincan - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar elimde 600 tane msn adresi var yeni açtığım msn adresime kayıt etmek istiyorum ama tek tek kayıt etmek cok zor ctt. koduyla hepsini kayıt etmeye calıstım olmadı kabul etmiyor ..başka bir altarnatifler varmı daha kolay bir yolda hepsini birden nasıl ekleyebilirim...bu konuda yardımcı olabilirmisiniz....emeklerinize sağlık...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2006       Mesaj #875
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
engincincan adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar elimde 600 tane msn adresi var yeni açtığım msn adresime kayıt etmek istiyorum ama tek tek kayıt etmek cok zor ctt. koduyla hepsini kayıt etmeye calıstım olmadı kabul etmiyor ..başka bir altarnatifler varmı daha kolay bir yolda hepsini birden nasıl ekleyebilirim...bu konuda yardımcı olabilirmisiniz....emeklerinize sağlık...

Verdigim Link'te ki Scripti Indirin. Messenger Plus Yüklü Olmasi Lazim.
MSN Adreslerini (Virgülle Ayirarak) 1 Konusma Penceresine Kopyalayip Enter'layin. Cok Basit Msn Happy
https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6605-messenger-plus-live-scripts-scriptleri-2.html#post170409
anonim10 - avatarı
anonim10
Ziyaretçi
4 Ağustos 2006       Mesaj #876
anonim10 - avatarı
Ziyaretçi
mrb
benim bir sorunum var msn de bazı kişiler beni online görüyorken bazılarıda ofline görüyorlar denemediğim kalmadı msn yi kaldırdım kurdum pc ye format attım ve son olarakta kişi listemi uçurdum ama yinede olmadı bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürlerr saolun Msn Sad (işallah olur )
sevgiler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2006       Mesaj #877
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
anonim10 adlı kullanıcıdan alıntı

mrb
benim bir sorunum var msn de bazı kişiler beni online görüyorken bazılarıda ofline görüyorlar denemediğim kalmadı msn yi kaldırdım kurdum pc ye format attım ve son olarakta kişi listemi uçurdum ama yinede olmadı bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürlerr saolun Msn Sad (işallah olur )
sevgiler

Hangi Messenger Sürümünü Kullaniyorsunuz?
Windows Live Messenger Kullaniyorsaniz Bu Normal 1 Durum, 1 Süre Sonra Düzelir.
omii83 - avatarı
omii83
Ziyaretçi
5 Ağustos 2006       Mesaj #878
omii83 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bi ara msn adreslerini tüm dünya çapında msn adreslerini gösteren bi site görmüştüm.bi arkadaşa sürekli yeni kişiler geliyordu ve bigün birine sordum nerden aldın adresi die bana hotmailin içinden bi adres yolladı ordan kişinin adını soyadın yaşını yaşadıgı şehri vb seyleri yazıyordun o isimdeki kişilerin adreslerini çıkarıyordu hatta resimlerini bile gösteriyordu şimdi o adresi bulamıyorum bir türlü bileniniz varsa lütfen yardım etsin çok önemli ...
geceziyaretcisi - avatarı
geceziyaretcisi
Ziyaretçi
5 Ağustos 2006       Mesaj #879
geceziyaretcisi - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar msn 7.5 kullanıyorum ama üzerinde reklam tabları olsun diğer şeyleri fazla gereksiz buluyorum.acaba msnimi daha sade olarak bunlar olmadan da kullanabilirmiyim.saygılar sunarım.
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
5 Ağustos 2006       Mesaj #880
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
geceziyaretcisi adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar msn 7.5 kullanıyorum ama üzerinde reklam tabları olsun diğer şeyleri fazla gereksiz buluyorum.acaba msnimi daha sade olarak bunlar olmadan da kullanabilirmiyim.saygılar sunarım.

Aşağıdaki linkte yer alan Mess Patch ve A-Patch konularını inceleyin lütfen.

https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/