Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 90

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.670 Cevap: 3.874
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
9 Ağustos 2006       Mesaj #891
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaş bu msn ecde deyişim hata nusu veriyor 80004005 nulu hata kudunu variyor bu neden ola bilir yar dımcı olsrsan sevinirim eve ilk mesaja cevap ver digin için teşekkürlar ve hata kodlarına baktım orda bununla ilgili cevap yoktu
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2006       Mesaj #892
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pusucom adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaş bu msn ecde deyişim hata nusu veriyor 80004005 nulu hata kudunu variyor bu neden ola bilir yar dımcı olsrsan sevinirim eve ilk mesaja cevap ver digin için teşekkürlar ve hata kodlarına baktım orda bununla ilgili cevap yoktu

80004005 nolu hata için;

Sponsorlu Bağlantılar
C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..

mrphs - avatarı
mrphs
Ziyaretçi
9 Ağustos 2006       Mesaj #893
mrphs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

kasper sky antivirüs 6,0,0,300 de Kullandığınız programları yönetme gibi bir özeLLk te eklenmiştir..

Buna FreewaLL yada güvenlik duvarıda dıyabiliri Antivirüsünüzü kuruduktan sonra Discovery arka planda Dışarıya bağlantı gereksinimi duyar burda Kasper sky ın denetiminden geçtiği için "şu dosya internete bağlanmak istiyor" tarzında bir uyarı alırısınız Programı güvenilen programlar Listesine ekleyin vede çalıştırmay devam edin..

ya cevabınız için tesekkurler ama ben programı güvenilen programlar listesine ekleyemedimMsn EmbarrassedMsn Embarrassed yardımcı olursanız sevinirim.. tesekkurler..Msn EmbarrassedMsn Embarrassed
perdemmm - avatarı
perdemmm
Ziyaretçi
10 Ağustos 2006       Mesaj #894
perdemmm - avatarı
Ziyaretçi
BENİM MSN DÜZELMİYOR HALA HATA VERMEKTE, BAŞKA BİR YOLU YOKMU BUNUN.MSN KALDIRDIM TEKRAR YÜKLEDİM AMA AYNI PROBLEM SÜRÜYOR 81000314 NOLU HATAYI VERMEYE DEVAM EDİYORMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2006       Mesaj #895
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
perdemmm adlı kullanıcıdan alıntı

BENİM MSN DÜZELMİYOR HALA HATA VERMEKTE, BAŞKA BİR YOLU YOKMU BUNUN.MSN KALDIRDIM TEKRAR YÜKLEDİM AMA AYNI PROBLEM SÜRÜYOR 81000314 NOLU HATAYI VERMEYE DEVAM EDİYORMsn Confused

81999314 No'lu Hata icin;
Ilgili Konuyu Inceleyin
Verdigim Link'te 2.Mesaj'daki Son Hata Kodu ve Cözüm Önerisi
MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri
s.ramo - avatarı
s.ramo
Ziyaretçi
10 Ağustos 2006       Mesaj #896
s.ramo - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim derdim msn den e mail atamamak e mail gönder diğim zaman bana post masterden geri geliyor karşı tarafa gitmiyor bende kasperski yüklü yardım eden yokmu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2006       Mesaj #897
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
s.ramo adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim derdim msn den e mail atamamak e mail gönder diğim zaman bana post masterden geri geliyor karşı tarafa gitmiyor bende kasperski yüklü yardım eden yokmu

E-Mail Yollamaya Calistiginiz Kisi'nin Mail'i Doldugundan Gönderemiyorsunuz.
E-Mail'lerini Silerse Yollamaniz Mümkün Olacaktir.1 Baska Kisiye E-Mail Yollayarak Deneyebilirsiniz.
s.ramo - avatarı
s.ramo
Ziyaretçi
11 Ağustos 2006       Mesaj #898
s.ramo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

E-Mail Yollamaya Calistiginiz Kisi'nin Mail'i Doldugundan Gönderemiyorsunuz.
E-Mail'lerini Silerse Yollamaniz Mümkün Olacaktir.1 Baska Kisiye E-Mail Yollayarak Deneyebilirsiniz.

Söyledim arkadaşa sildi yine gönderemiyorum Aynen alttaki yazı bana posmasterden mesaj olarak geliyo.

This is an automatically generatad Delivery status Notification
Delivery to the following recipients failed.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2006       Mesaj #899
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
s.ramo adlı kullanıcıdan alıntı

Söyledim arkadaşa sildi yine gönderemiyorum Aynen alttaki yazı bana posmasterden mesaj olarak geliyo.

This is an automatically generatad Delivery status Notification
Delivery to the following recipients failed.

Yer Almayan Mail'leri Silmistir O Zaman.. Arkadasiniz Daha Cok E-Mail Silerse Gönderebilirsiniz. Ne Kadar Bos Alan Oldugu Sol Taraf'ta Yaziyor. Eger Bos Alan Yoksa Gönderemezsiniz.
yahu_mahu - avatarı
yahu_mahu
Ziyaretçi
12 Ağustos 2006       Mesaj #900
yahu_mahu - avatarı
Ziyaretçi
forumda yazdiklariniz da dahil , ne yaptiysam live messengeri yukleyemedim..olmadi..butun antivirusleri, casus algılama programalarını da kaldirdim..( ki gerek yoktu aynı sekilde daha once beta surumunu kullanabilmistim)..kendi sitesinden de indirdim..yine 1603 hata mesajini veriyor..
betayi kuruluyo rahat bi sekilde..yeni surum var yuklensinmi diyor.tamam diyorum guncellemeyi yapiyor..sonra hooopp geri aliyo yaptiklarini yine 1603 hatasi..
yardim edebilir misiniz? ne yapayim? tesekkurler