Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 91

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
s.ramo - avatarı
s.ramo
Ziyaretçi
12 Ağustos 2006       Mesaj #901
s.ramo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Yer Almayan Mail'leri Silmistir O Zaman.. Arkadasiniz Daha Cok E-Mail Silerse Gönderebilirsiniz. Ne Kadar Bos Alan Oldugu Sol Taraf'ta Yaziyor. Eger Bos Alan Yoksa Gönderemezsiniz.

teşekkürler ilgine özürle başlayayım bir başkasına göndermek istedim yine olmadı gönderdiğim email 4.2kb acaba fazlamı yoksa biz ne kadar kb gönderebiliyoruz birde 1.60 kb bile gönderemedim kusura bakma kafayı yicem
Sponsorlu Bağlantılar
caner gözübüyük - avatarı
caner gözübüyük
Ziyaretçi
12 Ağustos 2006       Mesaj #902
caner gözübüyük - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA ARKADAŞLAR. KENDİ BİLGİSAYARIMDA İKEN RAHATLIKLA MAİL KUTUSUNU AÇABİLİYORUM.HERHANGİ BİR SIKINTI YOK. AMA DİĞER BİR BİLGİSAYARDA AÇAMIYORUM. BU BİLGİSAYAR BİRAZ ESKİ WİNDOWS 98 YÜKLÜ VE MSN 7,5 MEVCUT. BİLGİSAYARDA SADECE OFİS PROGRAMLARI VAR. ÇOK FAZLA BİR BİLGİ YADA PROĞRAM YOK. MAİL KUTUSUNU AÇMAM İÇİN YAPMAM GEREKENLER YADA BAKMAM GEREKEN YERLER KONUSUNDA YARDIMCI OLUP MSN ADRESİME MAİL ATARSANIZ SEVİNİRİM

Sponsorlu Bağlantılar
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
Trance - avatarı
Trance
Ziyaretçi
14 Ağustos 2006       Mesaj #903
Trance - avatarı
Ziyaretçi
Hotmailime Gelen mailleri Microsoft Outlook üzerinden nasıl kontrol edebilirim arkadaşlar?
desperado34 - avatarı
desperado34
Ziyaretçi
14 Ağustos 2006       Mesaj #904
desperado34 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Trance adlı kullanıcıdan alıntı

Hotmailime Gelen mailleri Microsoft Outlook üzerinden nasıl kontrol edebilirim arkadaşlar?

hotmail için hotpopper yahoo ıcınse yahoo popper kullanarak pop3 hesabınız varmış gibi outlokkdan maıllerınızı gonderıp alabılirsiniz! ayrıca popper ortak yazılımını kullanarak da maıllerınızı eş zamanlı kontrol edebılırsınız
Trance - avatarı
Trance
Ziyaretçi
14 Ağustos 2006       Mesaj #905
Trance - avatarı
Ziyaretçi
desperado34 tsk ederim cvp içinn biraz daha açarmısın anlayamadım Msn Sad
yahu_mahu - avatarı
yahu_mahu
Ziyaretçi
14 Ağustos 2006       Mesaj #906
yahu_mahu - avatarı
Ziyaretçi
1603 hatasini hala giderebilmis degilim..forumda yazan herseyi yaptim..yukleyemeyecek miyim live msn' yi??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2006       Mesaj #907
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yahu_mahu adlı kullanıcıdan alıntı

forumda yazdiklariniz da dahil , ne yaptiysam live messengeri yukleyemedim..olmadi..butun antivirusleri, casus algılama programalarını da kaldirdim..( ki gerek yoktu aynı sekilde daha once beta surumunu kullanabilmistim)..kendi sitesinden de indirdim..yine 1603 hata mesajini veriyor..
betayi kuruluyo rahat bi sekilde..yeni surum var yuklensinmi diyor.tamam diyorum guncellemeyi yapiyor..sonra hooopp geri aliyo yaptiklarini yine 1603 hatasi..
yardim edebilir misiniz? ne yapayim? tesekkurler

Alıntı
yahu_mahu adlı kullanıcıdan alıntı

1603 hatasini hala giderebilmis degilim..forumda yazan herseyi yaptim..yukleyemeyecek miyim live msn' yi??

Alıntı

1603 No'lu Hata icin;
Casus yazılım algılama programlarını kapatın. Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıklatın ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıklatın. Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın. MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın. Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar. Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için: Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Performans ve Bakım'ı tıklatın. Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıklatın. Disk Temizleme iletişim kutusu görünür. Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seçin: Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları Geçici Internet Dosyaları Geçici Dosyalar Geçici Çevrimdışı Dosyalar Çevrimdışı Dosyalar Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı tıklatın. İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatın

Burda Yazanlarin Hepsini Dogru Yaptiginizdan Emin Olun.
Daha Fazla Yardimci Olamam,Üzgünüm.Bilmem
etoopc - avatarı
etoopc
Ziyaretçi
15 Ağustos 2006       Mesaj #908
etoopc - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kusura bakmayın.ben bu sitede eskiyim fakat daha önce hiç konu açmadım.sadece istedim bilgi doğrultusunda konu bölümlerine yazdım.bunuda nereye yazacağımı bilmediğimden dolayı konu aömak zorunda kaldım.özürdilerim yanlış yere açtıysam....
Şimdi arkadaşlar benim sıkıntıma acil olarak yardım gerekiyor:Messenger plus yapılan konuşmalarını kayıt altında alıyor fakat bunun haricinde bana gizli bir program gerekiyor.msn den yaptım konuşmaları kayıt edebilecek bir program gerekli.şifreli veya şifresiz.acil.kız arkadaşımın pc sine acil olarak kurmam gerekiyor.ve bire kendi pc me.böyle bir program varsa lütfen nereden indirebilirim.link adress veya programın kendisi.çok acil.yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2006       Mesaj #909
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
etoopc adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar kusura bakmayın.ben bu sitede eskiyim fakat daha önce hiç konu açmadım.sadece istedim bilgi doğrultusunda konu bölümlerine yazdım.bunuda nereye yazacağımı bilmediğimden dolayı konu aömak zorunda kaldım.özürdilerim yanlış yere açtıysam....
Şimdi arkadaşlar benim sıkıntıma acil olarak yardım gerekiyor:Messenger plus yapılan konuşmalarını kayıt altında alıyor fakat bunun haricinde bana gizli bir program gerekiyor.msn den yaptım konuşmaları kayıt edebilecek bir program gerekli.şifreli veya şifresiz.acil.kız arkadaşımın pc sine acil olarak kurmam gerekiyor.ve bire kendi pc me.böyle bir program varsa lütfen nereden indirebilirim.link adress veya programın kendisi.çok acil.yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar....

ssigat8

Araclar > Secenekler > Iletiler
hayalsın - avatarı
hayalsın
Ziyaretçi
16 Ağustos 2006       Mesaj #910
hayalsın - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben bu siteye yeni üye oldum hotmail hesabımı iptal ettirmek istiorum önceden cvp vermişsiniz fakat denedim adres açılmıo lütfen yardımcı olurmusunuz.hayatım söz konusu