Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 92

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2006       Mesaj #911
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hayalsın adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben bu siteye yeni üye oldum hotmail hesabımı iptal ettirmek istiorum önceden cvp vermişsiniz fakat denedim adres açılmıo lütfen yardımcı olurmusunuz.hayatım söz konusu

Ilgili Konuyu Inceleyin
MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
Sponsorlu Bağlantılar
playboy66 - avatarı
playboy66
Ziyaretçi
17 Ağustos 2006       Mesaj #912
playboy66 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar msn de auto mesaj ayarları nasıl yapılıyor...bilgi için şimdiden tşkler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2006       Mesaj #913
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
playboy66 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar msn de auto mesaj ayarları nasıl yapılıyor...bilgi için şimdiden tşkler.

Verdigim Link'teki Scripti Inceleyin.
https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6605-messenger-plus-live-scripts-scriptleri-2.html#post181548
kheops - avatarı
kheops
Ziyaretçi
18 Ağustos 2006       Mesaj #914
kheops - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msn Live ımda kimseyi titretemiom.
Titrettirme tuşum kayıp.
Gören veya duyan lütfen haber versin!!!!
Ya cidden nası geri getirijem onu?
Horrible - avatarı
Horrible
Ziyaretçi
18 Ağustos 2006       Mesaj #915
Horrible - avatarı
Ziyaretçi
Messengerı tamamen sılmek ıstyorum Ekle kaldırdan denıorum olmuyor Hala girdigim mail adreslerı duruo {benım olan}.. Bunlardan kurtulmak ıcın napmalıyım? Benı unutla kurtulabılırım ama ben hıc yuklenmemıs bılgısayara gıbı gorunmesını ıstıyorum yardım p.m vs ACİL...
Saolun..

Ayrıca Neden bole yapmak ıstedıgımıde anlatayım.. 7.5 kullanıorum we bılg res atıldı resımlerım gıttı we resım koyamıorum Ayrıca msnıme gıremıorum ancak mailime gırebılıorum ondan Msn Sad
Son düzenleyen Horrible; 18 Ağustos 2006 22:51 Sebep: Automerged Doublepost
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2006       Mesaj #916
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kheops adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Msn Live ımda kimseyi titretemiom.
Titrettirme tuşum kayıp.
Gören veya duyan lütfen haber versin!!!!
Ya cidden nası geri getirijem onu?

Hmm.. A-Patch Kullanirken Yanlislikla Silmis Olabilirsiniz.

rnblu4

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle-Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir

Değiştir butonuna tıkladığınızda "Onarıyım mı yoksa Kaldırıyım mı ? diye sorar. Onarmayı seçin.

Alıntı
Horrible adlı kullanıcıdan alıntı

Messengerı tamamen sılmek ıstyorum Ekle kaldırdan denıorum olmuyor Hala girdigim mail adreslerı duruo {benım olan}.. Bunlardan kurtulmak ıcın napmalıyım? Benı unutla kurtulabılırım ama ben hıc yuklenmemıs bılgısayara gıbı gorunmesını ıstıyorum yardım p.m vs ACİL...
Saolun..

Ayrıca Neden bole yapmak ıstedıgımıde anlatayım.. 7.5 kullanıorum we bılg res atıldı resımlerım gıttı we resım koyamıorum Ayrıca msnıme gıremıorum ancak mailime gırebılıorum ondan Msn Sad

Cikis Yapip "Beni Hatirla" Yazan Yerin Yanindaki Kutucuktaki Isareti Kaldirin ve Tekrar Giris Yapin. Ya da Baslat > Calistir > control keymgr.dll Yazip Enter'layin ve MSN Adreslerinizi Ordan Silin.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
19 Ağustos 2006       Mesaj #917
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben 7.5 sürüm kullanıyorum benim pc'de benden başka msn'e girenleri ve daha önce silmiş olduğum kişileri nasıl temizleyeceğim yardım edermisiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2006       Mesaj #918
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba ben 7.5 sürüm kullanıyorum benim pc'de benden başka msn'e girenleri ve daha önce silmiş olduğum kişileri nasıl temizleyeceğim yardım edermisiniz ?

Baslat > Calistir > control keymgr.dll Yazip Enter'layin ve MSN Adreslerinizi Ordan Silin.
Horrible - avatarı
Horrible
Ziyaretçi
19 Ağustos 2006       Mesaj #919
Horrible - avatarı
Ziyaretçi
Msn messngr 7.5 kullanıorum Gecen gun Resım degıstırırken msnım yanıt wermedı we bılgısayar oto res attı sımdı resım koyamıorum. Resım degıstır dedım mı Resımlerınız kullanılamıyor lutfen yenılerını ekleyın gıbı bı yazı belırıor.Msnın kendıne has resımlerı bıle sılınmıs en az 10 kez sıldım yukledım fakat bır sonuc alamadım. Onarmayı da denedım o da olmadı yardım edersenız sevınırım Msn Happy

Msnı kac yıldır kullanıorum Mrk etmeyın ole L.a.d.y anlatmıstı banada o sorun deıl Baska e maıllere koyuyor ama benım patlayan e maıle resım koymuor ondan bomboş..

sdfos4
my_love_lee - avatarı
my_love_lee
Ziyaretçi
19 Ağustos 2006       Mesaj #920
my_love_lee - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben haraketli avatar kullanamıyorum donuyo yaa.kullanabilmem için bi eklenti var mıı??yardım plzz...
yok mu yardımmmmmmmmmmmmmmmmm???
Son düzenleyen Blue Blood; 19 Ağustos 2006 22:05