Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 98

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.670 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2006       Mesaj #971
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vasco1925 adlı kullanıcıdan alıntı

UZGUNUM LADY GENE OLMADI NAPICAM YA OFFFFFFFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFF

Sponsorlu Bağlantılar

SANIRIM EN SON COZUM YENI MSN ADRESI ALIP 160 KSIYE TEK TEK DAGITMAK OLACAK............ Msn Sad

Tek Tek Dagitmak Yerine Eski Kisi Listenizi Yenisine Aktarabilirsiniz.
Ilgili Konu -> Eski MSN'deki Kişi Listenizi Yeni MSN'e Aktarma
vasco1925 - avatarı
vasco1925
Ziyaretçi
30 Ağustos 2006       Mesaj #972
vasco1925 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
LaDy adlı kullanıcıdan alıntı

Tek Tek Dagitmak Yerine Eski Kisi Listenizi Yenisine Aktarabilirsiniz.
Ilgili Konu -> Eski MSN'deki Kişi Listenizi Yeni MSN'e Aktarma

Sponsorlu Bağlantılar
TAMAM AMA BEN LISTEYI TASIDIGIMDA KARSI KISILERE SU KISI SIZI LISTESINE EKLEDI DIYE UYARI MSJI GIDICEKMI? YOKSA BEN SADECE ONLARIN MSNINI GORUP KENDI KENDIME GELIN GUVEYMI OLUCAM?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2006       Mesaj #973
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vasco1925 adlı kullanıcıdan alıntı

TAMAM AMA BEN LISTEYI TASIDIGIMDA KARSI KISILERE SU KISI SIZI LISTESINE EKLEDI DIYE UYARI MSJI GIDICEKMI? YOKSA BEN SADECE ONLARIN MSNINI GORUP KENDI KENDIME GELIN GUVEYMI OLUCAM?

Msn Happy Tabii ki Gidecek.
SELCEN - avatarı
SELCEN
Ziyaretçi
30 Ağustos 2006       Mesaj #974
SELCEN - avatarı
Ziyaretçi
benim büyük bir sorunum var live messenger'ı yükleyemiyorum
yükleme başlıyor bir süre sonra toparlanma diyor ve geri alıyor
hata kodu 1603 diye uyarı alıyorum
messenger 7,5'u kaldırıp tekrar denedim ama hala aynı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2006       Mesaj #975
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SELCEN adlı kullanıcıdan alıntı

benim büyük bir sorunum var live messenger'ı yükleyemiyorum
yükleme başlıyor bir süre sonra toparlanma diyor ve geri alıyor
hata kodu 1603 diye uyarı alıyorum
messenger 7,5'u kaldırıp tekrar denedim ama hala aynı

Windows Live Messenger için geçerli aşağıdaki çözüm önerisi...

Kurulum sırasında "MSN Messenger kurulumu hata kodu '1603' ile başarısız oldu" hatasını nasıl düzeltebilirim?

MSN Messenger Kurulumu çalışırken, "1603" hatasıyla karşılaşabilir veya bunun yerine aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz.
-"Microsoft.Windows.Networking.RtcDll, type="win32", version="5.2.2.1", publicKeyToken="6595b64144ccf1df", processorAchitecture="x86"" derlemesi yüklenirken bir hata oluştu. Daha fazla bilgi için lütfen Yardım ve Destek'e bakın. HRESULT: 0x80070002.
Durumu çözmek için:
1. Casus yazılım algılama programlarını kapatın. Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıklatın ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıklatın. Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.
2. MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın. Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.
Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için:
1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Performans ve Bakım'ı tıklatın.
3. Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıklatın. Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.
4. Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seçin:
-Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları
-Geçici Internet Dosyaları
-Geçici Dosyalar
-Geçici Çevrimdışı Dosyalar
-Çevrimdışı Dosyalar
5. Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı tıklatın.
6. İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatın.
atif - avatarı
atif
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #976
atif - avatarı
Ziyaretçi
wlm oturum açıyorum iletimi karşıya gönderiyorum karşımdaki iletimi yazarken bilgisayarım bana karşımdakinin yazdığı adresi ve iletiyi sesli olarak ve türkçe ama bilgisayar aksanı ile söylüyo bu nasıl oldu anlayamadım en son virus programında radyo yayını gibi bişi vardı engelle dedim ve son olarak splitcamerayı güncellemiştim son versiyon idi msn de yazışırken karşımdakinin yazdığını ve adresini bana bilgisayarımın sesli söylemesinin nasıl önüne geçerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #977
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
atif adlı kullanıcıdan alıntı

wlm oturum açıyorum iletimi karşıya gönderiyorum karşımdaki iletimi yazarken bilgisayarım bana karşımdakinin yazdığı adresi ve iletiyi sesli olarak ve türkçe ama bilgisayar aksanı ile söylüyo bu nasıl oldu anlayamadım en son virus programında radyo yayını gibi bişi vardı engelle dedim ve son olarak splitcamerayı güncellemiştim son versiyon idi msn de yazışırken karşımdakinin yazdığını ve adresini bana bilgisayarımın sesli söylemesinin nasıl önüne geçerim

Saatin Yanindaki MessengerDiscovery Simgesine Sag Tiklayin discyu3

Secenekler > Seslendirme
seslendirmecf7
SELCEN - avatarı
SELCEN
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #978
SELCEN - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler lady ;

ancak bilgisayarımda herhangi bir anti spyware yüklü değil yükleme anında symantech'i de devre dışı bıraktım olmadı

son olarak önerdiğin şey de bir sonuç vermiyor

"windows live messenger kurulumu başarısız oldu hata kodu 1603" uyarısı alıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #979
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SELCEN adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkürler lady ;
ancak bilgisayarımda herhangi bir anti spyware yüklü değil yükleme anında symantech'i de devre dışı bıraktım olmadı

son olarak önerdiğin şey de bir sonuç vermiyor

"windows live messenger kurulumu başarısız oldu hata kodu 1603" uyarısı alıyorum

1. den 6. Adima Kadar Her Seyi Dogru Yaptiginizdan Emin Olun. Dikkatli Okuyun ve Adimlari Takip Edin Lütfen, Bunlari Yaptiktan Sonra Sorunun Cözülmemesi icin Hic 1 Neden Yok. Bu Kadar Söyleyebilirim..
SELCEN - avatarı
SELCEN
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #980
SELCEN - avatarı
Ziyaretçi
6. adıma kadar gelemiyorum ki zaten dosyalar kopyalanoyor dedikten hemen sonra toparlama eylemi deyip geri sarmaya başlıyor ve yükleme sona eriyor o zamana kadar da her şeyi doğru yaptığıma eminim ama maalesef yüklemeyi hala başaramadım ad-aware yükleyip scan yaptım ve cookieleride temizledim ancak yine de bir faydası olmadı yine de teşekkürler...