Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 99

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
ghost190579 - avatarı
ghost190579
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #981
ghost190579 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msn goz kırpmalarım kayıp ve msn orjınal resımlerı yok bunları seceneklerde gozukmuyor ustelık yenı goz kırpması yuklesem bıle onlarıda goremıyorum bılen varsa soylesın napmalıyım kac kere yukleyıp sıldım mns yı ama yıne aynı yıne aynı sımdıden tesekkurler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #982
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ghost190579 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar msn goz kırpmalarım kayıp ve msn orjınal resımlerı yok bunları seceneklerde gozukmuyor ustelık yenı goz kırpması yuklesem bıle onlarıda goremıyorum bılen varsa soylesın napmalıyım kac kere yukleyıp sıldım mns yı ama yıne aynı yıne aynı sımdıden tesekkurler

Verdigim Link'ten Yeni Göz Kirpmalari Yüklemeyi Deneyin. Ayrica Ayni Bagalantidan 1 Sefere Mahsus MsXLabs WinksInstaller'i Kurmaniz Gereklidir. -> https://www.msxlabs.org/forum/
Sorununuz Devam Ederse Bu Konu Altinda Belirtebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
nokya6260 - avatarı
nokya6260
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #983
nokya6260 - avatarı
Ziyaretçi
windows messenger live son sürüm türkçe ve buna uygun son msn plus kullanmaktayım.

ileti geçmişini kaydet kutucuğunu işaretlenmese bile , iletileri belli bir yerde toplayan bir program varmıdır acaba?

şimdiden tşk.ler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #984
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nokya6260 adlı kullanıcıdan alıntı

windows messenger live son sürüm türkçe ve buna uygun son msn plus kullanmaktayım.

ileti geçmişini kaydet kutucuğunu işaretlenmese bile , iletileri belli bir yerde toplayan bir program varmıdır acaba?

şimdiden tşk.ler.

Ileti Gecmisini Kaydetmenin 2 Yolu :

1-) Kisisel Ayarlar > Iletiler > "Görüsmelerimin gecmisini otomatik olarak sakla" Isaretleyin.

iletigecmisixo6

2-) Ya da Plus! Live'la : Plus! > Özellikler > Konusmalar > Sohbet Günlügü > "Bütün Konusmalarimi otomatik olarak kaydet" Isaretleyin.
igpluscn2

Bunun Disinda Konusmalarinizi Kaydeden 1 Program Yok.
gamzellim - avatarı
gamzellim
Ziyaretçi
1 Eylül 2006       Mesaj #985
gamzellim - avatarı
Ziyaretçi
ya biri bana yardım edebilirmiiiiiiiii live msn kullanıyorum ama yazılarım renkli olmuyorrr yazarken renkli gönderince siah beyaz oluyor
blueomen - avatarı
blueomen
Ziyaretçi
1 Eylül 2006       Mesaj #986
blueomen - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn 7.5 kullanıyorum. titreşim ve oturum açma seslerini daha önce kapatmıştım ama geçenlerde live ve liveplus yükledim ve hoşuma gitmeyince silip tekrar 7.5 kurdum. ama bu sefer titreşim ve oturum açma seslerini nerden ve nasıl kapattığımı bir türlü bulamadım.(plus yüklü). anlayacağınız üzere titreşim seslerini nasıl kapatabileceğim konusunda yardım lütfen..!
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
1 Eylül 2006       Mesaj #987
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
blueomen adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn 7.5 kullanıyorum. titreşim ve oturum açma seslerini daha önce kapatmıştım ama geçenlerde live ve liveplus yükledim ve hoşuma gitmeyince silip tekrar 7.5 kurdum. ama bu sefer titreşim ve oturum açma seslerini nerden ve nasıl kapattığımı bir türlü bulamadım.(plus yüklü). anlayacağınız üzere titreşim seslerini nasıl kapatabileceğim konusunda yardım lütfen..!

araçlar> seçenekler >uyarılar sesler + yeni konu açmana gerek yoktu
bodrum_1981 - avatarı
bodrum_1981
Ziyaretçi
1 Eylül 2006       Mesaj #988
bodrum_1981 - avatarı
Ziyaretçi
Msn massenegr i yükledim ilk basta hersey yolundaydi ancak suan (sadece 1 msn adresimde öyle digerleinde sorun yok ) cevirimici olsam dahi mesgulde yapsam görünürde degisiyor ancak karsi taraf beni sürekli cevirimdisi görüyor.Yardimci olabilirmisiniz neden böyle???
yakuti2 - avatarı
yakuti2
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #989
yakuti2 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımda çevrimiçi olmama rağmen arkadaşlarım çevrimdışı göründüğümü söylüyorlar. Dün akşamdan beri bu şekilde... Bir anda oldu. Msn Live 8.0.792 kullanıyordum. Önce silip tekrar yükledim olmadı sonra son versiyon olan 8.0.812 yi indirip kurdum ancak sonuç değişmedi. Aynı bilgisayardan başka hesap açtım herhangi bir sorun yok çevrimiçi gözükmekte. Ancak benim hesapla girince çevrimiçi olmasına rağmen çevrimdışı gözüküyor Msn Cry ???

Not = liveideas sitesinden değilde direk evimdeki kendi msn imden çevrimiçi görüneceğim bir yöntem yok mudur ???
bodrum_1981 - avatarı
bodrum_1981
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #990
bodrum_1981 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yakuti2 adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarımda çevrimiçi olmama rağmen arkadaşlarım çevrimdışı göründüğümü söylüyorlar. Dün akşamdan beri bu şekilde... Bir anda oldu. Msn Live 8.0.792 kullanıyordum. Önce silip tekrar yükledim olmadı sonra son versiyon olan 8.0.812 yi indirip kurdum ancak sonuç değişmedi. Aynı bilgisayardan başka hesap açtım herhangi bir sorun yok çevrimiçi gözükmekte. Ancak benim hesapla girince çevrimiçi olmasına rağmen çevrimdışı gözüküyor Msn Cry ???

Not = liveideas sitesinden değilde direk evimdeki kendi msn imden çevrimiçi görüneceğim bir yöntem yok mudur ???

Ayni sorun bendede var neyaptiysam düzeltemedim Msn Sad((