Arama

Cep Telefonundan MSN'e Bağlanın - Agile Messenger (Agile Mobile) - Sayfa 5

Güncelleme: 1 Temmuz 2013 Gösterim: 316.934 Cevap: 85
ysmclk - avatarı
ysmclk
Ziyaretçi
15 Mayıs 2007       Mesaj #41
ysmclk - avatarı
Ziyaretçi
peki arkadaşlar okeyde bağlanınca kredi kartı ile alın diye uyarı veriyor acaba neden bir de bunu nasıl hallederiz.
Sponsorlu Bağlantılar
ibrahim erkan - avatarı
ibrahim erkan
Ziyaretçi
7 Temmuz 2007       Mesaj #42
ibrahim erkan - avatarı
Ziyaretçi
yha kardeş ben k 700i kulanıomda bu werdiğin link açılmıo sayfa bulunamadı diyo.

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar ben k 700 için arıomda bu link açılmıo neden acep wea başka bi link werebilin mi?

Alıntı
Demir_iletisim adlı kullanıcıdan alıntı

ustam bi bakıver

yha bu linkte sayfa bulunamadı dio beah?
Son düzenleyen ibrahim erkan; 7 Temmuz 2007 18:25 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
sevgin571 - avatarı
sevgin571
Ziyaretçi
9 Temmuz 2007       Mesaj #43
sevgin571 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar elimde nokia m 80 ceptelefonu var ve türcell hat kullanmaktayım buna agile messenger kurmak istiyorum yüklemiş olduğum agile messengerler desteklemiyor lütfen tam açık adresli olarak bilginiz varsa nereden yükleme yaparım adresini yazarsanız sevinirim en derin saygı ve sevgilerimle sezgin topuz ordu ili çamaş ilçesi ziraat odası başkanlığı muhasebe müdürü
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Ağustos 2007       Mesaj #44
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
sevgin571 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar elimde nokia m 80 ceptelefonu var ve türcell hat kullanmaktayım buna agile messenger kurmak istiyorum yüklemiş olduğum agile messengerler desteklemiyor lütfen tam açık adresli olarak bilginiz varsa nereden yükleme yaparım adresini yazarsanız sevinirim en derin saygı ve sevgilerimle sezgin topuz ordu ili çamaş ilçesi ziraat odası başkanlığı muhasebe müdürü

Bu iki bağlantıya bakınız:
Agile Mobile - MSN, ICQ, AOL, AIM, Google Talk & Yahoo! Messenger for your mobile phone

http://mis.j2me.am-im.net:8080/BetaProgram/RegisterUser

İkinci bağlantıda işleme devam edebilmeniz için önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Not: Konunun ilk mesajı güncellenmiştir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mece - avatarı
mece
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #45
mece - avatarı
Ziyaretçi
uzun zamandır agile msn kullanıyorum.bildiğiniz gibi agile msn ücretli oldu.bende parasıyla 3 aylık üye oldum.daha yeni.ama bir sorun var agileye giriyor sanki çevrimiçi gibi ama kimseyi aktif göremiyorsun ve karşı taraftakilerde seni çevrim dışı görüyor.kısacası bağlanmış gibi görünüyor ama aslında bağlanmamış oluyorsun.bunun sebebi nedir.ben nokia n-gage kullanıyorum ve hattım avea.normalde çok rahat kullanıyordum agileyi.ve birde cepte msn programıda çalışmıyor artık benim tlf nda.bağlantı sağlanamıyor yazısı çıkıyor.bu konu hakkında bilgisi olan varmı
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Ağustos 2007       Mesaj #46
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mece adlı kullanıcıdan alıntı

uzun zamandır agile msn kullanıyorum.bildiğiniz gibi agile msn ücretli oldu.bende parasıyla 3 aylık üye oldum.daha yeni.ama bir sorun var agileye giriyor sanki çevrimiçi gibi ama kimseyi aktif göremiyorsun ve karşı taraftakilerde seni çevrim dışı görüyor.kısacası bağlanmış gibi görünüyor ama aslında bağlanmamış oluyorsun.bunun sebebi nedir.ben nokia n-gage kullanıyorum ve hattım avea.normalde çok rahat kullanıyordum agileyi.ve birde cepte msn programıda çalışmıyor artık benim tlf nda.bağlantı sağlanamıyor yazısı çıkıyor.bu konu hakkında bilgisi olan varmı

Agile Messenger'ı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin.

Bağlantı sağlandıktan sonra bir kez durumunuzu "Meşgul" ayarlayın ve sonra tekrar "Çevrimiçi" yapın.
cyable - avatarı
cyable
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #47
cyable - avatarı
Ziyaretçi
W700i ye uygun bir program mevcut mu?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Ağustos 2007       Mesaj #48
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
cyable adlı kullanıcıdan alıntı

W700i ye uygun bir program mevcut mu?

mig33 / free download
cyable - avatarı
cyable
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #49
cyable - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı
tşkler
dty61 - avatarı
dty61
Ziyaretçi