Arama

Winamp'ta Renkli Ne Dinliyorum Özelliği - Sayfa 13

Güncelleme: 10 Şubat 2011 Gösterim: 142.715 Cevap: 144
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Eylül 2009       Mesaj #121
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Endtime adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben hepsini yaptım renklide oldu. plusta yükledim ama karşıdakiler göremiyo renkli olduğunu. e ben ne anladım Msn Sad karşıdaki nasıl görecek bunu bilen varsa yardım etsin lütfen

Karşıdaki kişiler WLM 2009 kullanıyorlarsa renkli ve başka herhangi bir biçimlendirmeyi göremezler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim Peki Bunu WLM 2009u İçin Sürümü Varmı ? Müziğin İsminin Başına Renk Kodlarını Yazdıgında Oluyo WLm 2009da Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendi msnimde kırmızı gözüküyor, diğer msnimden baktığımda hala eskisi gibi gözüküyor...
Syntinen - avatarı
Syntinen
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #124
Syntinen - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar tekrar tekrar yoruyoruz belki cevabı bilenleri ama o kadar karışık yazılmış ki bi yerden sonra ipin ucunu kaçırdım ve derdime çare olacak çözüm yolunu kestiremedim onca yazı arasından..

Sorunum şu: Renkli olan isim 3-4 saniye sonra eski haline dönüyor.. Yalnız şöyle bi şey daha var; Renkli ne dinliyorum özelliğini yüklemek istediğimde install aşamasındayken doysa gen_msn.dll'yi yüklerken bi sorunla karşılaştığını/yükleyemediğini söylüyor.. (Bu arada gen_im.dll'yi silmeye çalıştım ama silemedim) Buna kesin çözüm önerisi rica ediyorum sizden.. Tekrar tekrar sorulmuş aynı şey ama ben yine sormak durumundayım..

Cevap veren ve yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler! Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Ekim 2009       Mesaj #125
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Winamp'ın Tercihler (Preferences) 'den Plug-ins bölümünden silmek istediğiniz gen_im.dll'yi bulursanız oradan silmeyi deneyin.

Bu eklentiyi yüklerken hata alıyorsanız, nasıl yüklenebileceği hakkında bir fikrim yok maalesef.

Renksiz hale dönmesi muhtemelen kişisel iletiye müdahale eden başka herhangi bir program yüzündendir. Onu bulmalısınız, mesela MessengerDiscovery'de bu özellik olabilir.
exoz - avatarı
exoz
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #126
exoz - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkürler...
Arkadaşlar açıklamadaki gibi yaparsanız oluyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2009       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende renkli çıkıyo ama kısa bi süre sonra gidiyo tekrar eski rengine dönüyor yardım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2009       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende oldu ama baskalrında deişmior yani başkalrı goremior
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2009 messenger yeni sürüm icn olanı yok mu Msn Confused renkli gözüküo ama karsı msnde renkli gözükmüo heralde bu sürümü kabul etmio
serdarozer - avatarı
serdarozer
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #130
serdarozer - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar buradan windows 8.5 i indirdim çalışıyor ama şarkı göstermeyi tıkladıgım halde media playerda göstermiyor. Güncelleme hatası vermeden önce gösteriyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.