Arama

Winamp'ta Renkli Ne Dinliyorum Özelliği - Sayfa 4

Güncelleme: 10 Şubat 2011 Gösterim: 142.715 Cevap: 144
menejer66 - avatarı
menejer66
Ziyaretçi
21 Nisan 2008       Mesaj #31
menejer66 - avatarı
Ziyaretçi
dediğinin aynısını yaptım kodlarda aynı ama olmuyo kardeş bi an kırmızı oluyo sonra gene aynı küçük bi ayrıntıyı atlıyosun gibi geliyo bana veya winampın bazı sürümlerinde oluyodur bazılarında olmuyodur yinede tşk fazla önemli bişey değil zxaten
Sponsorlu Bağlantılar
Muziktarzim - avatarı
Muziktarzim
Ziyaretçi
22 Nisan 2008       Mesaj #32
Muziktarzim - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkür ederim paylaşımın için ama winampta açtım ctrl p yaptım ama sol sutunda live messenger yazmıyor nedeni ne olabilir??
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
1 Mayıs 2008       Mesaj #33
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Muziktarzim adlı kullanıcıdan alıntı

Teşekkür ederim paylaşımın için ama winampta açtım ctrl p yaptım ama sol sutunda live messenger yazmıyor nedeni ne olabilir??

Öncelikle şu eklentiyi kurmalısınız ve daha sonradan da ctrl+P , sol sütundan da Live Messenger bölümünden ayarları yapabilesiniz.

Winamp MSN de Ne Dinliyorum Eklentisi
gokalpunlusoy - avatarı
gokalpunlusoy
Ziyaretçi
7 Mayıs 2008       Mesaj #34
gokalpunlusoy - avatarı
Ziyaretçi
ilk başta kırmızı oluor komple kırmızı kalmıyormu ?
basara244 - avatarı
basara244
Ziyaretçi
11 Mayıs 2008       Mesaj #35
basara244 - avatarı
Ziyaretçi
bir arkadaşıma kurmuştum onun pc'de olmuştu.şimdi kendime kurdum herkesin belirttiği hata bende de oldu.1-2saniyede otomatik olarak normale dönüyor.nasıl yapabilirim diye bakarken bir arkadaşın yazdığı yazıdan nasıl olacağını anladım.eğer msn discovery varsa onda "winampta ne dinliyorum özelliğini aç" şeklinde bir özellik var.ben onu açmıştım.orasını kapatınca düzeldi.her ikiside açık olunca çakışma oluyor ve normal şekilde gösteriyor.sizinde winamp ne dinliyorum özelliği için başka bir programınız varsa devre dışı bırakın ve sadece buradan indirdiğiniz programı kurup aktive edin.kesin sonuca varırsınız.bence güzel bir özellik.gerçi ben pek açmam ne dinliyorum özelliğini ama açanlar için değişik bir program.programı buraya koyan arkadaşa teşekkürler.
saygılarımla...
MAVITURKULER - avatarı
MAVITURKULER
Ziyaretçi
25 Mayıs 2008       Mesaj #36
MAVITURKULER - avatarı
Ziyaretçi
media player içinde var tabii
yapmanız gereken msnden (araçlar+seçenekler+kişisel iletinizin altındaki butonu işaretleyin)
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Mayıs 2008       Mesaj #37
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
MAVITURKULER adlı kullanıcıdan alıntı

media player içinde var tabii
yapmanız gereken msnden (araçlar+seçenekler+kişisel iletinizin altındaki butonu işaretleyin)

Sorulan o değildi. Üstelik sorulan şeye ben bir cevap vermiştim de, görmedin galiba Msn Happy
anticeza_ - avatarı
anticeza_
Ziyaretçi
2 Haziran 2008       Mesaj #38
anticeza_ - avatarı
Ziyaretçi
nerden indiriyoz söylesenize
bana yaw hemen cevappp?
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
2 Haziran 2008       Mesaj #39
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
anticeza_ adlı kullanıcıdan alıntı

nerden indiriyoz söylesenize
bana yaw hemen cevappp?

İlk mesaja bakabilirseniz yapılması gereken ile ilgili geniş açıklamayı okuyabilirsiniz.
adrianocem - avatarı
adrianocem
Ziyaretçi
13 Haziran 2008       Mesaj #40
adrianocem - avatarı
Ziyaretçi
kardes bnde pRefeRences kısmında LiveMessenqer yok Msn Confused