Arama

Winamp'ta Renkli Ne Dinliyorum Özelliği - Sayfa 6

Güncelleme: 10 Şubat 2011 Gösterim: 142.719 Cevap: 144
oz_gurce - avatarı
oz_gurce
Ziyaretçi
3 Ağustos 2008       Mesaj #51
oz_gurce - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grin hehe oldu bende yesil yaptim paylasim icin cok saol
Sponsorlu Bağlantılar
balaban04 - avatarı
balaban04
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #52
balaban04 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben eklentiyi yükledim renk kodlarını da uyguladım eyvallah güzel oldu da 5 saniye sonra standart rengine geri dönüyor. Yardım edebilir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

adszeq1
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #53
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
balaban04 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben eklentiyi yükledim renk kodlarını da uyguladım eyvallah güzel oldu da 5 saniye sonra standart rengine geri dönüyor. Yardım edebilir misiniz ?

Windows Live Messenger üstünde kullanılan eklenti sayesinde; genelde Discovery Live buna engel oluyor. Yani şarkı görünümünü oluşturup bikaç saniye sonra kayboluyor.
balaban04 - avatarı
balaban04
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #54
balaban04 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger üstünde kullanılan eklenti sayesinde; genelde Discovery Live buna engel oluyor. Yani şarkı görünümünü oluşturup bikaç saniye sonra kayboluyor.

Windows Live Messenger 8.5 Tr versiyonunu kullanıyorum ayrıca Messenger PLus da yükLü. Gen Msn 0.22 yüklemistim ilk ne dinliyorum özelliğini kullanmak için sonra preferences penceresinde Live Messenger yoktu benim Live messenger statüs plugin v0.23 kurdum. Format kodları tanımladım ama bikaç saniye sonra yine eski haline geçiyo. Şarkı değiştiğinde yine renkli gösteriyo sonra yine aynı Bilmem Cevap yazarsanız sevinirim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Ağustos 2008       Mesaj #55
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
balaban04 adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 8.5 Tr versiyonunu kullanıyorum ayrıca Messenger PLus da yükLü. Gen Msn 0.22 yüklemistim ilk ne dinliyorum özelliğini kullanmak için sonra preferences penceresinde Live Messenger yoktu benim Live messenger statüs plugin v0.23 kurdum. Format kodları tanımladım ama bikaç saniye sonra yine eski haline geçiyo. Şarkı değiştiğinde yine renkli gösteriyo sonra yine aynı Bilmem Cevap yazarsanız sevinirim

Sanırım Winamp'ta çalışan genmsn dediğiniz eklenti de dinlediğiniz şeyi Messenger'da göstermeye çalıştığından o, iletiyi renksiz hale döndürüyor. O eklentiyi kaldırmalı ya da devre dışı bırakmalısınız. Ayrıntılar için bu konuyu baştan inceleyin.
balaban04 - avatarı
balaban04
Ziyaretçi
11 Ağustos 2008       Mesaj #56
balaban04 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Sanırım Winamp'ta çalışan genmsn dediğiniz eklenti de dinlediğiniz şeyi Messenger'da göstermeye çalıştığından o, iletiyi renksiz hale döndürüyor. O eklentiyi kaldırmalı ya da devre dışı bırakmalısınız. Ayrıntılar için bu konuyu baştan inceleyin.

Onu da düşündüm, C:\Program Files\Winamp\Plugins klasöründeki
genmsn.dll dosyasını sildim. Konuya hakimim yeterince ama neden haLa sorun yaşıyorum anlamadım. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
balaban04 - avatarı
balaban04
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #57
balaban04 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sorunu çözdüm Msn Happy C:\Program Files\Winamp\Plugins klasöründe ki gen_msn.dll dosyasını siLdim. Artık tekrar eski rengine dönmüo Msn Angel
EaGLeKiNG - avatarı
EaGLeKiNG
Ziyaretçi
13 Ağustos 2008       Mesaj #58
EaGLeKiNG - avatarı
Ziyaretçi
ya aslında ben ne dinlediğimi göstermeyi pek sevmem ama madem zahmet etmişsin ellerine saglık Msn Wink
EnGErD - avatarı
EnGErD
Ziyaretçi
22 Ağustos 2008       Mesaj #59
EnGErD - avatarı
Ziyaretçi
ellerine sağlık oldu plusın müzik gösterme eklentisini pasif hale getirince oldu Msn Grin
rondonn - avatarı
rondonn
Ziyaretçi
24 Ağustos 2008       Mesaj #60
rondonn - avatarı
Ziyaretçi
tıpkıısını yaptm olmadı