Arama

Ailem neden köpek beslememe izin vermiyor?

Güncelleme: 13 Mayıs 2013 Gösterim: 2.117 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
sence benim ailem köpek beslememe nedne izin vermiyor ben köpek beslemeyti çok istiyorum..Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #2
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Bu konuyu ailenle konuş onlar sana nedenini söyleyeceklerdir ilk adımı sen atmalısın Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
köpekler ve diğer hayvanlar bazı vektörel hastalıklara sebep olabilirler. ve bakımı zordur. bence haklılar
Quo vadis?
KetenKız - avatarı
KetenKız
Ziyaretçi
13 Mayıs 2013       Mesaj #4
KetenKız - avatarı
Ziyaretçi
İki yıl boyunca Golden Retriever cinsinde köpek besledim. Ben iki katlı bahçeli bir evde oturuyorum. Evin içine izin vermedikleri için bahçede besliyorduk; fakat geçen yıl köpeği başkasına vermek zorunda kaldım. Köpekler gezip dolaşmayı severler. Bu nedenle benim köpeğim, kış geldiğinde yuvası hariç bahçenin her yerinde dolaşıyordu. Hem çiçeklere zarar veriyor hem de yağmurda ıslanıp hasta oluyordu. Dolaşmaması için bağladığımızda da ağlamaya başlıyordu. Bir de köpekler hasta olunca çok zor oluyor. Sağa sola kusuyorlar, oturdukları yerden kalkmıyorlar. Kısacası gözünün önünde eriyip gidiyorlar. Köpek bakımı gerçekten çok zor. Hele evden dışarda besliyorsan. Evin içinde tüy dökmesi haricinde kötü bir durum yok bence ama ebeveynler bu konuda çok sıkı. Bir de apartmanda oturuyorsanız köpek beslememeniz daha doğru.