Arama

Kitle iletişiminde popüler kültür öne çıkarken türkülere neden yer verilmemektedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 3 Ocak 2011 Gösterim: 5.268 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kitle iletişim araçlarında neredeyse bütün müzik kanallarında popüler kültürümüzle ilgili şarkılar görürüz. bu da popüler kültürümüzün öne çıktığını ve türkülerimize gösterilen önemn az olduğunu gösteriyor. bir televizyonu göz önünde bulundurduğumz zaman yine aynı şekilde pop müzik kanalları türkü kanallarındann çok daha yüksek bir rakama sahip. insnlar türkülerden çok pop müziğe önem gösteriyorlar ve pop müzik dinleme sayısı türkülerden kat kat daha yüksektir. yani anlayacağımız pop müziğe gösterilen önem türkülere gösterilen önemden çok çok fazladır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa ne zamandan beri arıyorum ama yeterli bilgiye ulaşamıyorum. lütfen bana yardım edin konum:türkülerimize kitle iletişim araçlarında gereken önem verilmektedir lütfen yardım edin çok acillMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
tugce20 - avatarı
tugce20
Ziyaretçi
1 Ocak 2011       Mesaj #13
tugce20 - avatarı
Ziyaretçi
yaa ne zamandan beri arıyorum ama yeterli bilgiye ulaşamıyorum. lütfen bana yardım edin konum:türkülerimize kitle iletişim araçlarında gereken önem verilmektedir lütfen yardım edin çok acillmsn sadmsn sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten kimse bulamıyor bende verilmemektedir'i savunuyorum ama bir türlü bulamadı lütfen yardım edin =( =( =( =(
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #15
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
GeLeneksel ezgiler ve türküler birçok ülkede arka-planda kalır. Batı müziği özentiliği ve medya pompalaması sonucunda içimize pop müzik daha çok işlendi. Çoğumuz ona alıştık. Verilmesi lazımdır ki kültürümüzü kaybetmeyelim. Kolaylıklar!