Arama

Kitle iletişiminde popüler kültür öne çıkarken türkülere neden yer verilmemektedir?

Güncelleme: 3 Ocak 2011 Gösterim: 5.267 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben bir münazarada kitle iletişim araçlarında popüler kültür öne çıkmaktadır türkülerimize önem verilmemektedir konusunu savunuyorum ama hiçbir şey bulamadım acil bilgi lazm lütfen yardım edin .s
şimdiden teşekkürler Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende gereken önem verilmektediri savunuyorum yardım edin lütfen Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kitle iletişim araçlarında popüler kültür öne çıkarılmaktadır.türkülerimize gereken önem verilmemektedir.Bunu şurdan anlayabiliriz bir müzik kanalını bir radyoyu açtığımızda hep popüler kültür öne çıkarılmakta pop caz v. şarkılar çıkmaktadır.Yani türkülerimize önem verilmemektedir.bazı verilere dayanarakta bunu kanıtlayabiliriz mesela bir anket hazırladığımızda ankette sorular arasında kaç tane türküler biliyorsunuz olsa ve de bunu küçük çocoklara oranla yapsak hiç bir çocuk bir türkü bilmez çünkü çocuklar kitle iletişim araçlarında popüler şarkılar öne çıkmaktadır Msn Wink Msn Lips :'( SİZEKOLAY GELSİN HEPİNİZE MÜNAZARADA BAŞARILAR :d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben türkülerimiz öne çıkmakla ilgili birşey bulamadım aynı arkadaşınkinin tersi benimki ne olur bana yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
of banada lütfen yardımcı olurmusunuz
bu bilgi çok az lütfen,
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bulamadım bulan yollasın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar evet banada lazım bende gereken önem verilmektediri savunuyorum yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
offfff bizde bulamadık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn bu ödevi tartışma konusu olarak aldım ama aslında türkülere önem verilmiyor hatta bizim din hocamızın bile telefonunda apaçi şarkısı çalıor işde bu kadar yhani..............
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ewt yardım etmeniz lazımm hiçç bir biilgi yok nasıl kanıtlayabilirz bunu off yardımcı olun lütfen Msn Sad((((