Arama

Metallica - Sayfa 2

Güncelleme: 30 Mayıs 2013 Gösterim: 44.822 Cevap: 21
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #11
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
metallica

Sponsorlu Bağlantılar

Metallica

metallica wallpaper 7

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2008       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
80411533205902731lj0

80411533231044613wo0

Sponsorlu Bağlantılar
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
22 Eylül 2008       Mesaj #13
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
metallica wallpaper 147

metallica wallpaper 25

021cf
DERF_YORK - avatarı
DERF_YORK
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008       Mesaj #14
DERF_YORK - avatarı
Kayıtlı Üye
Beni Ona sorsanız, 1 ölüyüm. Bana O'nu sorsanız tüm kalemlerim...
CrypTkeeR - avatarı
CrypTkeeR
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #15
CrypTkeeR - avatarı
Ziyaretçi
metallica escape06 1024
Metallica 0007
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009       Mesaj #16
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
Metallica1m

Metallica2m

Metallica4m

Metallica7m

Metallica5m

PearlJam1pj

MetallicaLogo1m
DesertEagle - avatarı
DesertEagle
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #17
DesertEagle - avatarı
Ziyaretçi
WestWizard - avatarı
WestWizard
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #18
WestWizard - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Rock müziğin Kralı değiller!!!!!!
tamam iyi müzik yapıyorlar ama KRAL'ı değiller!!!
Rock müziği Rock müzik yapan en babalar(Deep Purple,Led Zeppelin,Pink Floyd vs..) varken Metallica'ya Rock'un Kralı demek yanlış olur...

kusura bakmayın benim fikrim bu....
ama güzel konu olmuş herkes birşeyler katınca....

....................

metallica friends

....................................

Ya guzel de led zeppelın,black sabbath vs bunlar tartısılmaz ama bır metallıca dan bahsedıyoruz suradan bıtme yenı gurblardan degıl bunlar bence rockın kralları tekıl olması ımkansız.unutmayın krallık tek basına olusan bır ımparaotrluk degıl her zaman krallıklar ulkesı ve krallar olcak metallıca bunların en ıyılerınden bırıdır.
metallıca yı elestırımek kımsenın haddıne degıl mukkemele lutfen saygı sımdıkı heavycı kesmıne soyluyorum dununuzu unutmayın bugun varsak bu gurubların sayasınde oldu en ıyısı yerden bıtme avrıl gıbı eveanescence gıbılerı bıraz ewlestırın yada bos koyun ajdar gıbılerı dınleyınde heavy metal ve metallıca gıbı kutsallıkları saglam metalcılere bırakın.8o|Msn Mad8o|8o|8o|8o|8o|8o|8o|8o|8o|8o|8o|

1.si Metallica kral deilse kim o zaman?
2.si Evanescence'i eleştirme hakkını kim sana verdi? Sen sevmiyor olabilirsin ama burda sevenler var.Boş boş konuşma... Ajdar'a bir şey demiyorum zaten o vahim...

metallica1
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #19
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi

Ad:  fft2mm274269.jpg
Gösterim: 151
Boyut:  28.5 KB

İnönü'de metal gece

'Metal'in ağır topları, İstanbullular'ı müziğe doyurdu...

28.06.2010 15:00:33 11 ülkede yarım milyondan fazla müzikseveri ağırlayan Sonisphere Festivali'nin İstanbul ayağı İnönü Stadı'ndaki konserlerle son buldu.

Sonisphere ile müzikseverler ilk defa, dört büyükler olarak tanımlanan heavy metalin ağır topları, Anthrax, Megadeth, Slayer ve Metallica'yı bir arada izleme şansı yakaladılar.

Konser öncesinde NTV'nin sorularını yanıtlayan Slayer'ın gitaristi Kerry King de dört büyük grubun tek festivalde sahne almasının heyecan verici bir deneyim olduğunu söyledi:
''Bu festival sayesinde bir araya gelebilmek güzel bir deneyim oldu. Özellikle Anthrax ve Frank Bello ile karşılaşmak sevindiriciydi, çünkü ne kadar eski dost olsak da yollarımız her zaman kesişmiyor, aynı şekilde Metallica'yı da daha ilk albümleri çıkmadan önce bile tanıyordum ama görüşme şansımız olmuyordu. Konserler bittikten sonra eminim herkesin paylaşacak çok şeyi olacak.''

3 gün süren festivalde Rammstein, Manowar, Accept sahne alan diğer dünyaca ünlü gruplardı.
Festivalin finalinde sahne alan trash metalin efsanesi Metallica ise İnönüyü sallayan grup oldu.

king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
3 Temmuz 2010       Mesaj #20
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
WestWizard adlı kullanıcıdan alıntı

1.si Metallica kral deilse kim o zaman?
2.si Evanescence'i eleştirme hakkını kim sana verdi? Sen sevmiyor olabilirsin ama burda sevenler var.Boş boş konuşma... Ajdar'a bir şey demiyorum zaten o vahim...

metallica1

Bilip bilmeden konusarock konusmak olmaz.burda söylemek istediğim nokta metallica rock müzik mi yapıyor ben bu heriflerin heavy ve trash metal ile ugrastıkarını sanıyordum ve gerçekten çok aydınlandık...Şunu vurgulamak isterim metallica,black sabbath ve diğerleri bunlar metal müziğin kemik taşları ve iskeletleridir hepsi ayri bir dev hepsi ayrı bir sağlamlıkta guruptur.önce araştırın bu guruplar ne tür müzik yapıyor diye sonra gelin beğenin beğenmeyin yada vs sacmalıklar üretin..