Arama

Merve Sevi

Güncelleme: 15 Mart 2011 Gösterim: 44.890 Cevap: 6
careless_WhispeR - avatarı
careless_WhispeR
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
31 Aralık 2006       Mesaj #1
careless_WhispeR - avatarı
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
Sempatik Oyuncu Merve Sevi mervesevi4ss

İlk olarak reklam filmlerinden tanıdığımız Merve Sevi daha sonra "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" dizilerinde yer aldı. İyi bir oyuncu olmak için sürekli kendini geliştiren Merve, her zaman iyi projelerde yer almak istiyor.
Sponsorlu Bağlantılar

Yer Aldığı Projeler: "Shubuo Chat Meydanı", "Caramio", "Ritmix" reklamları, "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" "Yalancı Yarim" dizileri
Örnek Aldığı Oyuncular:
Nicole Kidman, Catherine ZetaJones

- Oyunculuğa Nasıl Başladı?
Her zaman görsel bir şey yapmak isteyen Merve, lise son sınıftayken bir ajansa kayıt olmuş. Model ya da fotomodel olmak aklında yokken, şans birden ona vurmuş ve reklam filmlerinde oynamaya başlamış. 2003 yılının aralık ayında üç tane reklam filmi çekmiş. Daha sonra "Omuz Omuza" dizisinde rol almaya başlamış.

- Sokaktan Tepkiler
Merve herkesin onu sevmesini beklemiyor ama kötü eleştirilerin yüzüne karşı söylenmesinden de hiç hoşlanmıyor. "Genel olarak beğeniliyorum ve seviliyorum. Herkesin güzelliğimden çok mimiklerimle ilgilenmesini istiyorum. Oyunculuğumu beğenmeleri beni daha çok ilgilendiriyor" diyor.

- Yapmaktan Hoşlandığı Şeyler
Küçükken bale yapan Merve, voleybol oynamaktan hoşlanıyor. Merve "Son iki yıldan beri koşuşturma içinde olduğum için pek boş vaktim olmuyor ama arkadaşlarımla kafelerde oturup sohbet etmekten çok hoşlanıyorum" diyor. Sinemaya gitmeyi ve kitap okumayı seviyor.

- Aşk Hayatı
Hiç aşık olmayan Merve "Bir kere sevmiş olabilirim ya da sevdiğimi zannediyor olabilirim. Hayatımda erkeklerin eksikliğini çok hissetmiyorum. Ama karşıma biri çıkarsa aşık olmak isterim" diyor.

0f9ce32b50b79cef32e9763727e395

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen careless_WhispeR; 17 Temmuz 2009 03:56 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Biyografi Konusu: Merve Sevi nereli hayatı kimdir.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic184255_2.gif
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2006       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
21212rb321212jo3145c3fd5pic0010ms1qq41mp5111jz41ox3wr4kq02121yn3
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen careless_WhispeR; 17 Temmuz 2009 03:56 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Jin_KAZAMA - avatarı
Jin_KAZAMA
Ziyaretçi
31 Aralık 2006       Mesaj #3
Jin_KAZAMA - avatarı
Ziyaretçi
Merve Sevi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2006       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fileyaz87744etq9oq2vt2..............Msn Dunno
snake-619 - avatarı
snake-619
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #5
snake-619 - avatarı
Ziyaretçi
websiteimza01om4
Son düzenleyen careless_WhispeR; 17 Temmuz 2009 03:57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2008       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merve Sevi
t9um4wz0fz9
alfonso_ - avatarı
alfonso_
Ziyaretçi
15 Mart 2011       Mesaj #7
alfonso_ - avatarı
Ziyaretçi
iyi geceler Merve sevi ben aslinda sana yazicak kelimeler ve sozcukler bulamiyorum neden dersen eyer tabi sugan okuyosan yazimi diyosudur kendine neden diye cok fazla uzatmiycam benim sana soylemek istedigim bazi seyler var.oncelikle Yalanci yarim dizisinle baslamak istiyorum ben hayatim boyunco onun gibi dizi hic gormedim artik gormiycemde nedense Baris akarsu yok o aklima geldikce gozlerim yaslaniyor okadar guzel bi dizidiki hem ikiniz birbirinize cok yakisiyodunuz adeta birbiriniz icin gelmistiniz dunyaya ama ne yaziki yuce rabim Baris akarsuyu sevnlerinden aldig.senden bitek ricam var Yalanci yarim dizisini tekrar cekemzlermi okadar cok merak ediyorumki ve okadar cok seviyorumki kelimelerle anlatilacak sey deyil biliyorum artik eskisi kadar guzel olmasada bari devamini biliriz.biliyorum okurken ve okuduktan sonra dersi ne sacma sapan bir yazi bu deye ama ben cok citiyim yazdiklarimda dizi bitigi andan beri ben her ay tekrar tekrar bastan sonakadar izliyorum ama bikmiyorum omrum olduca hepte izliycem.lutven bu yazimi oku ve bi dusun.unutmadan ben Bulgaristandan bir Yalanci yarim hayraniyim ve tabiki sizinde benim kiz arkadaslarim hep sana benzer oldular ozelikle sana benzer sectim bilirsin iste herkesin bir zevki vardir lutven oku bu yazimi ve neolursun cevap yaz eyer mumkunse...simdiden tesekur ederim Merve Sevi cok guzel gozlerin var Msn Happy