Arama

Nick'lerimiz, kısaca Sanal Kimliğimiz - Sayfa 9

Güncelleme: 7 Ocak 2012 Gösterim: 56.195 Cevap: 281
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2006       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mavi gece anlamını taşıyor Msn Grin özel bir sebebi yok aklıma geldi Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Harlem - avatarı
Harlem
Ziyaretçi
19 Ağustos 2006       Mesaj #82
Harlem - avatarı
Ziyaretçi
Amerikanın ünlü "Harlem Wizards" basketbol takımı var. Hani işi biraz şova dönüştürerek yapanlar. Onları severim, üye olurkende aklıma ilk olarak onlar gelmişti. Msn Happy Ve nickimi Harlem koydum.
Sponsorlu Bağlantılar
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
20 Ağustos 2006       Mesaj #83
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
zahriyanın elma şekeri şarkısından esinlenmiştim Msn Happy
asparagas23 - avatarı
asparagas23
Ziyaretçi
29 Ağustos 2006       Mesaj #84
asparagas23 - avatarı
Ziyaretçi
sureklı kullanadıgım ısmıme kavuştum.Benim nickimin anlamıda Osmanlının en gucsuz oldugu donemde bıle avrupanın ısmını duymaktan cekındıgı Baltacı mehmet paşanın askerlerine Avrupalılar tarafından verılen lakap,en onemlı sebebıde Rus savasında cephane tukenınce balta ve sadırlarla 3000 rus askerını bertaraf etmeleri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2006       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aS! MeLeq adı üstünde meleğin asisi olur mu derseniz oluyomuş işte Msn Happy
crazy leyla - avatarı
crazy leyla
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #86
crazy leyla - avatarı
Ziyaretçi
kendimi biildim bileli baana deli derler bense artık kednimi bu lakaba doğru yakın hissettmeye başladım o yüzden ehr sitede crazy takma lakabını(çılgın) kullanmaya başladım bir senedir kullanıyorum crazy adını..

leyla sadece isim değil halimin de bir göstergesi en zor bunu açıklamak zati....Rofl Wave
ELeCtRiC - avatarı
ELeCtRiC
Ziyaretçi
31 Ağustos 2006       Mesaj #87
ELeCtRiC - avatarı
Ziyaretçi
Elektrik - ELeCtRiC

Tasarrufu seviyorum, elektriği de severim. Bizim köyümüzde yılda 2 ay kadar üzün bir süre elektrik sorunu yaşanıyordu. Bu yüzden yılın iki ayı aklımda bir şey var elektrik sorunu. Ama bu günlerden sonra bu sorun çözülecek gibime de geliyor. Artvin'de yaşıyorum. Artvin artık barajlar kenti oluyor. Yakın bir gelecekte barajlar kenti olarak türk tarihine geçecek ama eğer bizim köyün elektrik sorunu çözülmese tarih sayfalarına bu şekilde geçecektir sanırım: "Barajlar kenti Artvin'de her yıl 2 ay elektrik sorunu yaşanıyor." Not: ELeCtRiC...
CanDy - avatarı
CanDy
Ziyaretçi
1 Eylül 2006       Mesaj #88
CanDy - avatarı
Ziyaretçi
Deniz GözLü Kız : GözLerim Mavi renkLidir Herkez de Lens oLduğunu Sanıyor Bazı ArkadaşLarım Deniz GözLü oLduğumu söyLeyLer Msn Happy Denizi Ve Maviyi Çok severim Bence Denizdeki SonsuzLuk GözLerimde SakLıMsn Cool Msn Cool Msn Tongue
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2006       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
efnalya hep eftelya ile karıştırıyorlar bu başka efnalya değiştiricem ama ya
*TeoDora* - avatarı
*TeoDora*
Ziyaretçi
13 Eylül 2006       Mesaj #90
*TeoDora* - avatarı
Ziyaretçi
Tarihte TeoDora bilindiği üzere bizans kraliçesidir.Teodora iyi idare eden güçlü kadınlardandı..Eşinin en tanınmış bizans hükümdarı olmasında onun payı çoktur..
Tarih dersimiz bitmedi ama bitirmeliyim:p:p
TeoDora bana en yakın geleniydi; onun aşk maceralarıyla ün yaptığını biliriz..Bende macerayı severim;teodora kulağa hoş gelen bir nick...Ka hpe bizans filminden hatırlarsınız ayşegül aldinç teodora rolündeydiMsn Happy) bu yönden biraz espritüel olduğu içinde bu nicki seviyorum;benimle bütünleşti artık..beni tanıyanlar bilir ben bizansın büyük saraylarında (msxlabs'da) gezip;yaramazlıklar yapan; oraya renk katan kraliçeyimMsn Wink

6b 1 b